Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. mája 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Kia Motors a Total predlžujú partnerstvo

Total Lubrifiants ostáva na ďalších 5 rokov odporúčaným a výhradným partnerom spoločnosti Kia pre automobilové mazivá.

BRATISLAVA 5. mája – Kia Motors Corporation a Total Lubrifiants nedávno predĺžili svoju strategickú dohodu o partnerstve. Total tak zostáva na ďalších 5 rokov pre Kia Motors Corporation výhradným dodávateľom automobilových mazív pre vozidlá Kia.
Od januára 2017 budú značkové automobilové mazivá TOTAL exkluzívne odporúčané a dostupné aj zákazníkom v rámci celej servisnej siete Kia u viac ako 5 500 predajcov v 180 krajinách, vrátane trhov v krajinách západnej Európy.

Predĺženie spolupráce, ktorá začala v roku 2011, prinesie výhody všetkým majiteľom vozidiel Kia a ich predajcom. Siete Kia získajú prístup k vysokovýkonným motorovým olejom Total Quartz, špeciálne vyvinutým na optimalizáciu výkonu a spoľahlivosť motorov Kia, ktoré idú ruka v ruke so znižovaním spotreby paliva.
Kia a Total budú rozvíjať aj spoločné marketingové programy zamerané na zvýšenie zisku predajcov Kia a na udržanie a spokojnosť zákazníkov.

Prostredníctvom tohto partnerstva, Kia a Total Lubrifiants potvrdzujú spoločný cieľ zameraný na posilnenie svojej rastúcej globálnej pozície. V rámci „aliancie zručností“ tiež plánujú zúročiť vzájomné silné stránky, podporiť tak rozvoj produktov a služieb najvyššej kvality a rozvinúť jedinečnú skúsenosť zákazníkov servisu Kia.

„Sme veľmi radi, že rozširujeme celosvetovú spoluprácu s Kia Motors. Predĺženie nášho partnerstva len potvrdzuje silný záväzok Total v dlhodobom horizonte sprevádzať Kia Motors v jej medzinárodnej expanzii a tiež poskytnúť inovatívne mazivá, rešpektované marketingové skúsenosti značky Total a špecializované programy pre predajcov a zákazníkov Kia zamerané na popredajné služby,“ hovorí Pierre Duhaut, generálny manažér Automobilovej divízie spoločnosti Total Lubrifiants.

„Počas uplynulých 5 rokov, Total preukázal svoju celosvetovú pôsobnosť, silné marketingové schopnosti a vysokokvalitné mazivové technológie, ktoré vyhovovujú potrebám našej servisnej siete. Pri realizácii našej globálnej stratégie pre sekundárny trh, ktorej cieľom je zvýšiť spokojnosť zákazníkov a predajcov Kia, bude Total našim kľúčovým partnerom,“ uviedol Steven Yoon, viceprezident divízie Overseas Service Division spoločnosti Kia Motors Corp.

O Total
Spoločnosť Total je celosvetovým výrobcom a poskytovateľom v oblasti energetického priemyslu, jedným z lídrov na trhu ropných a plynárenských spoločností a so SunPower svetovou dvojkou v oblasti solárnej energie. Našich 100 000 zamestnancov je oddaných myšlienke lepšej energie, ktorá je bezpečnejšia, čistejšia, efektívnejšia, inovatívnejšia a dostupná čo najvyššiemu počtu ľudí. Ako zodpovedná korporácia sa zameriavame na to, aby naša činnosť vo viac ako 130 krajinách po celom svete neustále prinášala ekonomický, sociálny a environmentálny úžitok.

O Kia Motors Corporation
Spoločnosť Kia Motors Corporation (www.kia.com) – výrobca kvalitných vozidiel pre duchom mladých, bola založená v roku 1944 a je najstarším kórejským výrobcom motorových vozidiel. Kia ročne vyrába viac ako 3 milióny vozidiel v 10 výrobných a montážnych závodoch v piatich krajinách. Vozidlá sú následne predávané a servisované prostredníctvom siete distributérov a predajcov v 180 krajinách sveta. Kia má dnes už viac ako 50 000 zamestnancov po celom svete a ročné tržby takmer 44 miliárd USD. Je hlavným partnerom tenisového Australian Open a oficiálnym automobilovým partnerom FIFA – riadiaceho orgánu FIFA World Cup™. Slogan značky Kia Motors Corporation – „The Power to Surprise“ – predstavuje globálny záväzok spoločnosti prekvapovať svet poskytovaním jedinečných a inšpirujúcich zážitkov, presahujúcich očakávania zákazníkov.

Viac informácii o Kia Motors a našich produktoch získate v Global Media Center na www.kianewscenter.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Rekordné predaje AURES Holdings v prvom štvrťroku posilnila generatívna AI v kontaktnom centre Jazdenkám sa darilo aj vo februári, AURES aj vďaka tomu za posledných 12 mesiacov predal už 100-tisíc áut

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.