Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. decembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Keď alarm, tak JABLOTRON 100

BRATISLAVA 20. decembra – JABLOTRON prichádza s ďalšími možnosťami, ako môžete pohodlným spôsobom vzdialene sledovať a ovládať svoj alarm. S novou aplikáciou MyJablotron a službou Bezpečnostná SIM môžete ovládať systémy Jablotron 100 zo svojich chytrých telefónov. Už dnes podporujeme operačný systém iOS a Android.

Aplikácia MyJablotron má príjemné užívateľské prostredie a pre každý registrovaný alarm umožňuje na diaľku:

– Zapnúť / vypnúť celkovú ochranu alebo ochranu vo vybranej časti budovy
– Zapnúť / vypnúť všetky zariadenia pripojené k alarmu (svetlá, brány a pod.)
– Zobraziť prehľad histórie a on-line udalostí vo vašom systéme
– Odosielať hlásenia vybraným ľuďom pomocou SMS, E-Mailu alebo ako PUSH oznámenia (zapnutie, vypnutie, poplach, obrázky z fotodetektorov a ďalšie …)
– Zdieľať svoj alarm s členmi svojej rodiny, správcami budovy a

Toto všetko veľmi ľahko, jednoducho a bezpečne.

Aplikácia je zdarma na stiahnutie v App Store a Google play.

Multifunkčný Alarm JABLOTRON 100, ktorý chráni nielen pred vlámaním, ale aj požiarom, vytopením prípadne dokáže zároveň otvárať garážovú bránu či automaticky ovládať osvetlenie, získal počas roka 2012 na odborných veľtrhoch venovaných stavebníctvu a elektrotechnike len na Slovensku dve významné ocenenia: Zlatú plaketu CONECO a Najúspešnejší exponát ELOSYS. Alarm bol ocenený za inovatívny prístup k jednoduchosti a zrozumiteľnosti ovládania pre užívateľov. Disponuje vysokou variabilitou konfigurácie bezdrôtového i zbernicového riešenia, dokáže sa tak prispôsobiť malému aj veľkému objektu „takpovediac na mieru“. Je preto univerzálne vhodný pre firmy, sklady, kancelárie ale aj bytový či rodinný dom alebo chatu. Vyniká aj schopnosťou za rozumné financie nahradiť často požadované funkcie tzv. „inteligentných domov“. Systém ponúka a inštaluje sieť vyškolených profesionálnych firiem.

Úspechy dosahuje Jablotron 100 aj v predajnosti. Za prvý polrok predaja sú na Slovensku v prevádzke stovky nainštalovaných systémov. Až 70% z nich využíva službu Bezpečnostná SIM, ktorá je najvýhodnejšou SIM kartou na trhu pre alarm z dielne Jablotronu. V službe je totiž okrem obvyklého objemu komunikácie zahrnutý aj bezplatný balík naozaj unikátnych výhod.

Medzi tie najzaujímavejšie patrí pohodlný spôsob ovládania a sledovania stavu alarmu či už z mobilného telefónu alebo tabletu, poistenie voči zlyhaniu systému až do výšky 80-tis Eur, trvalý dohľad nad funkcionalitou alarmu, nadštandardná 7 ročná záruka na komponenty systému, bezpečná komunikácia prostredníctvom špeciálnej SIM a veľa ďalších.

Viac informácii o systéme Jablotron 100, aplikácii pre smartfóny MyJablotron a o unikátnej službe Bezpečnostná SIM Jablotron nájdete na stránkach http://www.jablotron.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Horúčavy udreli v plnej sile – dávajte pozor na deti a zvieratá v autách! Union spúšťa kampaň pre záchranu života Štúdia spoločnosti Amazon o budúcnosti práce a kariérnom rozvoji odhalila, že 1 z 2 slovenských pracovníkov uprednostňuje pre úspešný kariérny rast odbornú prípravu na pracovisku pred vysokoškolským vzdelaním

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.