Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. septembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH: Vyhlásenie podpredsedu KDH Jána Hudackého

BRATISLAVA 3. septembra – Je mi ľúto, že poslanci vládnej strany SMER – SD nepodporili návrh zákona o ochrane subdodávateľov pri verejnom obstarávaní. Týmto sa podpísali pod spoluzodpovednosť za krach mnohých malých firiem a živnostníkov. Tí kvôli svojvôli a arogancii veľkých firiem, ktoré získali zákazky v rámci verejného obstarávania, často nedostanú zaplatené za subdodávku tovarov, služieb či stavebných prác. Takýmito nekalými praktikami, ktoré zvyšujú druhotnú platobnú neschopnosť, sa mnoho ľudí dostáva do existenčných problémov, čo rozširuje rady nezamestnaných a zvyšuje sociálne napätie v spoločnosti.

Ján Hudacký, podpredseda KDH pre hospodárstvo

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

fi;mt

K téme

Digitalizácia musí byť priorita pre novú vládu, inak zostaneme na chvoste EÚ Ak sa potvrdia uniknuté e-maily, minister Vlčan musí odstúpiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.