Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. októbra 2015 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH: Poslanecký prieskum na finančnej správe

BRATISLAVA 6. októbra – Poslanci Výboru pre financie a rozpočet budú dnes na poslaneckom prieskume na Riaditeľstve finančnej správy. Hlavný dôvod je overenie informácií o zlyhaní informačného systému, na základe ktorého Sociálna poisťovňa vypočítavala odvody poistníkom. Po skončení cca o 14:00 sú poslanci Pavol Zajac a Ivan Švejna k dispozícii na krátky brífing.
Poslanci si vyžiadali zmluvy a dodatky k zmluvám, ktoré sa týkajú informačného systému. Taktiež sa budú zaujímať o subdodávateľov Informačného systému.

Darius Anton Hatok, vedúci KO KDH

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

Odporúčané články

Hostia a témy víkendových diskusných relácií RTVS RTVS: Hostia a témy relácie Sobotné dialógy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies