Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. októbra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Kaufland získal ocenenie Zodpovedný predajca

BRATISLAVA 30. októbra – Projekt „Na veku záleží“ možno nazvať priekopníkom medzi projektmi spoločenskej zodpovednosti. Za 15 rokov svojej existencie vyškolil už viac ako 150 tisíc predajcov tabakových výrobkov, medzi nimi aj zamestnancov spoločnosti Kaufland, ktorá je partnerom projektu už niekoľko rokov. Potvrdením toho, že toto partnerstvo je prospešné pre obe strany sú aj výsledky kontrol SOI a ocenenie, ktoré Kaufland získal na včerajšom vyhodnotení projektu.

Ocenenie „Zodpovedný predajca“ spoločnosti Kaufland udelil gestor projektu, Zväz obchodu a cestovného ruchu, za aktívny prístup k rozvoju a napredovaniu projektu „Na veku záleží.

Ocenenie prevzal hovorca spoločnosti pán Martin Gärtner, ktorý uviedol, že cena je zároveň ocenením všetkých zamestnancov v predajniach, ktorým sa aj vďaka tomuto projektu a školiacim pomôckam, ktoré hravou formou vysvetľujú problematiku predaja tabakových výrobkov darí zamedziť predaju tabakových výrobkov neplnoletým.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Stredná odborná škola potravinárska v Nitre: Tradičný recept na moderné vzdelávanie Nový Kaufland v Bytči je 80. predajňou, ktorú reťazec otvoril na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.