Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. februára 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Kaufland otvoril ďalšie tri nové obchodné domy

BRATISLAVA 26. februára – Dňa 26. februára 2015 o 7.00 hodine boli otvorené v Šamoríne, Bratislave – Dúbravke a vo Veľkom Krtíši ďalšie tri obchodné domy Kaufland, spolu ich je teda už 57.

Areál obchodného domu v Šamoríne sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 15 650 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 3 640 m2 a predajná plocha zhruba 1 950 m2.

Areál obchodného domu v Bratislave – Dúbravke sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 17 480 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 5 720 m2 a predajná plocha zhruba 3 870 m2.

Areál obchodného domu vo Veľkom Krtíši sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 14 562 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 3 560 m2 a predajná plocha zhruba 2 009 m2.

Príchod ďalších obchodných domov do jednotlivých miest prináša predovšetkým ich obyvateľom, ale aj obyvateľom blízkeho okolia nové nákupné možnosti, bohatú a pestrú ponuku potravinových a nepotravinových výrobkov, nové značky, kvalitný servis, ako aj doplnkové služby a v neposlednom rade aj nové a stabilné pracovné miesta. Obchodný dom Kaufland ponúka sortiment, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Obzvlášť veľkú pozornosť venuje sortimentu čerstvého tovaru, ktorý je zákazníkmi dlhodobo veľmi pozitívne hodnotený, a v ktorom patrí medzi lídrov na slovenskom

Ťažiskovým bodom je oddelenie ovocia a zeleniny, ktoré je denne zásobované čerstvým tovarom. Zákazníci v ňom nájdu stály aj sezónny tovar – od tradičnej domácej zeleniny, cez špeciálne a v súčasnosti veľmi obľúbené balené šalátové zeleniny, až po exotické ovocie. V oddelení obslužných pultov si prídu na svoje zákazníci, ktorí obľubujú domáce regionálne výrobky, ale aj „fajnšmekri“, ktorí vyhľadávajú špeciality. Nájdu tu údeniny, lahôdky domácej a medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy syrov, šaláty, aj rôzne pochúťky pre gurmánov.

Samoobslužné oddelenie mäsa ponúka čerstvé mäso pod značkou K-Purland, ktoré dostať exkluzívne len v obchodom dome Kaufland. Ide o mäso a mäsové špeciality pripravené vo vlastnom mäsokombináte.

Okrem potravinového sortimentu Kaufland ponúka aj kvalitný a cenovo výhodný tovar v oddeleniach domácich potrieb, textilu, elektra, papiernictva a hračiek, ďalej sezónne výrobky a akciový nepotravinový tovar, ktorý sa každý týždeň mení.

Parkovisko obchodného domu v Šamoríne má kapacitu okolo 151 parkovacích miest, v Bratislave – Dúbravke okolo 253 parkovacích miest a vo Veľkom Krtíši okolo 159 parkovacích miest.

Otvorením hypermarketov Kaufland sa v každom meste vytvorilo približne 70 stálych pracovných miest a 15 brigádnických pracovných miest. Zamestnanci sú prevažne z blízkeho okolia predajne. Spoločnosť Kaufland tak opäť potvrdzuje, že patrí k najväčším a najstabilnejším zamestnávateľom na Slovensku.

Skupina Kaufland patrí k lídrom medzi obchodnými reťazcami a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 1000 úspešných samoobslužných obchodných domov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Vďaka reťazcu bude mať Čerstvé hlavičky dvojnásobne viac školských zariadení Výrobky produktového radu Z lásky k tradícii opäť zabodovali vo voľbe spotrebiteľov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.