Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. októbra 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Kaufland otvára svoj 58. obchodný dom na Slovensku

Spoločnosť Kaufland Slovenská republika v. o. s., otvorila dnes v Košiciach, v mestskej časti Nad jazerom, na ulici Napájadlá svoj v poradí 58. obchodný dom Kaufland na Slovensku.

BRATISLAVA 29. októbra – Kaufland už 15 rokov patrí k najobľúbenejším nákupným miestam Slovákov. Potvrdil to aj zatiaľ posledný prieskum spoločnosti TNS Slovakia, v ktorom uviedlo až 35 % opýtaných, že Kaufland patrí medzi obchodné reťazce, kde Slováci najradšej nakupujú. Príchod ďalšieho obchodného domu do Košíc prináša, predovšetkým obyvateľom mestskej časti Nad jazerom, nové nákupné možnosti, bohatú a pestrú ponuku viac ako 12 000 výrobkov dennej spotreby, z toho vyše 8 000 potravinových produktov, ale aj nové značky, kvalitný servis a doplnkové služby.

V poradí tretí obchodný dom Kaufland v Košiciach vytvorí tiež približne 68 stálych pracovných miest. Zamestnanci sú prevažne z blízkeho okolia predajne. Spoločnosť Kaufland tak opäť potvrdzuje, že patrí k najväčším a najstabilnejším zamestnávateľom na Slovensku. „Svojim zamestnancom okrem stabilného zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti ponúkame aj motivujúce odmeňovanie a bohatý sociálny program,“ povedal Martin Gärtner, hovorca spoločnosti Kaufland Slovenská republika.

Obchodný dom Kaufland ponúka sortiment, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Obzvlášť veľká pozornosť je venovaná čerstvému tovaru, ktorý je zákazníkmi dlhodobo veľmi pozitívne hodnotený. Ťažiskovým bodom je oddelenie ovocia a zeleniny, ktoré je denne zásobované čerstvým tovarom. Zákazníci v ňom nájdu stály aj sezónny tovar – od tradičnej domácej zeleniny, cez špeciálne a v súčasnosti veľmi obľúbené balené šalátové zeleniny, až po exotické ovocie. V oddelení obslužných pultov si zákazníci môžu vybrať z celého radu mäsových špecialít určených na pečenie, dusenie alebo grilovanie. Nájdu tu údeniny, lahôdky domácej a medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy syrov, šalátov aj rôzne pochúťky pre gurmánov. Okrem potravinového sortimentu Kaufland ponúka aj kvalitný a cenovo výhodný tovar v oddeleniach domácich potrieb, textilu, elektra, papiernictva a hračiek, ďalej sezónne výrobky a akciový nepotravinový tovar, ktorý sa každý týždeň mení.

Areál nového obchodného domu Kaufland sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 17 584 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 5 163 m2 a predajná plocha zhruba 3 170 m2. Parkovisko obchodného domu má kapacitu okolo 218 parkovacích miest.

Spoločnosť Kaufland
Spoločnosť Kaufland patrí k lídrom medzi obchodnými reťazcami a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 1 150 samoobslužných obchodných domov v Nemecku, Českej republike, Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku, Bulharsku a na Slovensku. Obchodné domy Kaufland ponúkajú veľa rôznych značkových produktov, atraktívne privátne značky a širokú škálu regionálnych produktov. Spoločenská zodpovednosť a ochranu životného prostredia je neoddeliteľnou súčasťou korporátnej politiky Kauflandu. Viac informácií na: www.kaufland.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Kaufland otvoril 72. predajňu, nachádza sa v Petržalke U nás je to naopak – kým mnohé ceny stúpajú, my ich znižujeme

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.