Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. januára 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kampaň Voda pre stromy priniesla ďalších 50 000 stromčekov

BRATISLAVA 15. januára – Kampaň spoločnosti Lidl „Voda pre stromy“, v rámci ktorej sa obchodný reťazec zaviazal venovať 1 cent z každej predanej 1,5 l fľaše minerálnej vody Saguaro na výsadbu mladých stromčekov, sa naďalej teší mimoriadnej obľube medzi zákazníkmi. Vďaka ich podpore sa od 1. júla 2013 do polovice januára 2014 podarilo vyčleniť prostriedky na výsadbu ďalších 50 000 stromčekov.

„Úspech projektu Lidl les nás mimoriadne teší, ide totiž o našu srdcovú záležitosť. V roku 2012 sme na obnovu kalamitou zničeného územia venovali 25 000 sadeničiek, v minulom roku sme do obnovy slovenskej prírody zapojili aj našich zákazníkov a s ich pomocou vysadili ďalších 75 000 stromčekov,“ povedal hovorca spoločnosti Lidl Tomáš Bezák a dodal: „Sme veľmi radi, že zákazníci sa s týmto projektom stotožnili, čo dokazuje aj aktuálna bilancia.“

Spoločne sme na kalamitnom území vo Vysokých Tatrách vysadili už 100 000 stromčekov, naše hory však aj naďalej potrebujú našu pomoc. Pomáhajte spolu s nami! Aktuálne informácie o projekte je možné nájsť na internetovej stránke www.lidl.sk, kde je umiestnené počítadlo s aktuálnou bilanciou projektu, či na oficiálnom facebookovom profile spoločnosti Lidl www.facebook.com/lidlslovensko.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine Piešťany sa stanú prvým „Mestom bez dymu“ na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.