Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. apríla 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kampaň Demagog.SK – Keď politik zaklame, zomrie mačiatko.

Bratislava, 26. apríl 2017. Dobrovoľníci z organizácie demagog.sk sa usilujú o pozitívnu zmenu – motivovanie mladých ľudí a celej spoločnosti k väčšiemu záujmu o politické dianie.

Našich politikov je nutné konfrontovať s pravdou, no keďže žijeme v dobe, kedy ľuďom na pravde až tak nezáleží, rozhodli sme sa, že zmeníme stratégiu a nebudeme používať len pravdu. Použijeme k tomu zároveň najosvedčenejšiu metódu v dejinách ľudstva: Vydieranie. A nie hocijaké, ale to najúčinnejšie. Citové vydieranie.

Preto sme sa rozhodli, že spustíme kampaň: KEĎ POLITIK ZAKLAME, ZOMRIE MAČIATKO!

Ako to funguje?

Ak pri najbližšej politickej diskusii nejaký politik nebude hovoriť pravdu, odnesie si to jedno z mačiatok na našej stránke demagog.sk.

Napríklad. V diskusnej relácii V politike dňa 26. marca Robert Fico nehovoril pravdu o množstve afér za jeho vlády. Výsledok? Kvôli jeho nepravdivému výroku zomrel kocúrik Murko.

V tej istej relácii zavádzal aj Andrej Danko o zrušení amnestií, ďalšou obeťou tak bolo mačiatko Cicka.

Tento deň bol obzvlášť čierny pre naše mačiatka, keďže ani Cicka nebola poslednou obeťou nedeľňajších politických diskusií, o čo sa pričinil Marian Kotleba, keď svojím nepravdivým výrokom o štátnom rozpočte ukončil nedeľňajší mačací masaker na stránke demagog.sk ďalšou obeťou.

Ak budú politici naďalej klamať a videá s mačiatkami sa nám začnú míňať, budeme pridávať ďalšie a ďalšie, až kým nedonútime ľudí a politikov k väčšej zodpovednosti za pravdu.

Videá mačičiek na stránke sú akýmsi symbolickým počítadlom zavádzajúcich vystúpení politikov (pri tejto kampani nebolo reálne ublížené žiadnemu zvieraťu). Cieľom tejto kampane je teda na základe nevinnej, ale zároveň provokatívnej „nadsázky“ vzbudiť záujem verejnosti o verejné vystúpenia politikov a o kritické vyhodnocovanie pravdivosti ich výrokov na portáli www.demagog.sk.

Všetky videá nájdete tu: http://www.demagog.sk/kampan-politici-zabijaju-maciatka

Takže nezabudnite – keď niekomu nezáleží na pravde, zomrie mačiatko!

Portál www.demagog.sk sa venuje vyhodnocovaniu výrokov politikov a iných verejne činných osôb. Na svojich stránkach vyhodnocuje výroky politikov v médiách a upozorňuje na nich v prípade, že sú nepravdivé alebo zavádzajúce

K téme

Jeden z najsexi mužov na svete sa stáva novou tvárou Hell Energy dm ponúka z grantového programu Školy na zelenú príspevok na fotovoltické panely

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.