Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. apríla 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

J&T Real Estate zrevitalizuje fontánu v Ružinove

BRATISLAVA 30. apríla – Veľká fontána v Parku Andreja Hlinku v bratislavskom Ružinove dostane novú krajšiu tvár. V rámci projektu Pre Bratislavu ju zrekonštruuje spoločnosť J&T Real Estate.

Revitalizácia fontány bude spočívať v celkovej výmene technológie, opravách jej povrchu a poškodených častí. Súčasťou rekonštrukcie bude taktiež zvýšenie dna fontány, aby bola bezpečná aj pre deti, ktoré sa hrávajú v jej blízkosti. Zaujímavým prvkom, ktorý má ambíciu prilákať do parku viac návštevníkov, bude nové osvetlenie fontány. Súčasťou revitalizácie, ktorú zastreší J&T Real Estate bude taktiež rekonštrukcia chodníkov po obvode Parku Andreja Hlinku v dĺžke viac ako 1 000 metrov.

„Obnovu parku chceli ľudia už veľmi dlho. Som rád, že sa to podarí aj vďaka spolupráci samosprávy a súkromného sektoru,“ vyjadril sa starosta Ružinova Dušan Pekár.

„Veríme, že park sa aj vďaka novej fontáne a chodníkom môže stať obľúbeným miestom nielen Ružinovčanov, ale všetkých obyvateľov Bratislavy. Nejde pritom o prvú aktivitu tohto typu, ktorú v rámci projektu J&T Real Estate pre Bratislavu realizujeme. V nedávnej minulosti sme pomohli s opravami kúpaliska na Búdkovej ceste, revitalizovali sme podchod pod Staromestskou ulicou i zastávku MHD na Zochovej ulici. V podobných aktivitách plánujeme pokračovať aj v budúcnosti,“ informuje PR manažérka spoločnosti J&T Real Estate Katarína Krajňáková.

Rekonštrukčné práce sa začnú v máji. Z krajšej fontány a obnovených chodníkov sa budú môcť obyvatelia Ružinova tešiť už koncom júla. Rekonštrukcia fontány a chodníkov je súčasťou celkovej revitalizácie Parku Andreja Hlinku, ktorú pripravuje mestská časť Ružinov.

Profil J&T REAL ESTATE
Spoločnosť J&T REAL ESTATE patrí s viac ako osemnástimi rokmi skúseností medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL ESTATE zahŕňa realizáciu kancelárskych, rezidenčných, hotelových, ale aj priemyselných projektov. Medzi významné skúsenosti patria tiež zákazky v rámci rozvoja cestovného ruchu vrátane výstavby lyžiarskych areálov. Svoje pole pôsobnosti rozvíja J&T REAL ESTATE aj na východoeurópskych realitných trhoch, a to najmä v Ruskej federácii. Pobočky spoločnosti sú aktívne v Bratislave, Prahe a Moskve.

Najvýznamnejšie projekty J&T REAL ESTATE:
River Park (Bratislava), Panorama City (Bratislava), Kadashevskaya Naberezhnaya(Moskva), Rezidencie Karloveské Rameno(Bratislava), Zelené Terasy Devín(Bratislava), Rezidencie Jeseniova ( Praha), Rezidencie Kampa(Praha), Westend Square(Bratislava), Prosek Point(Praha), Grandhotel Kempinski High Tatras(Štrbské pleso), Kempinski Hotel River Park(Bratislava), Hotel Baltchug Kempinski Moscow(Moskva), Logistický park PSA Peugeot Citroën(Trnava), Logistický park Volkswagen DNV(Bratislava)

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Vzorové byty prestížneho projektu Ovocné sady v Bratislave sú vybavené spotrebičmi Gorenje a Hisense Kníhkupkyňa z Paríža. Žena, ktorá zmenila svet literatúry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.