Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. marca 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

J&T Real Estate zrevitalizovala podchod na Patrónke

BRATISLAVA 13. marca – Spoločnosť J&T REAL ESTATE zrenovovala ďalší zo zanedbaných bratislavských podchodov. Práce na jeho oprave sa začali koncom minulého roka. Podchod dostal celkom nový prístrešok. Obklady a dlažby boli vyčistené tlakovým parným čističom a následne ošetrené špeciálnou technológiou. Došlo k celkovej výmene osvetlenia a úprave podhľadu. Na záver rekonštrukcie boli do podchodu pozvaní sprejeri, ktorí na omietnuté steny naniesli schválený motív.

„Revitalizácia podchodu pri budove Westend Gate je pokračovaním projektu J&T REAL ESTATE PRE BRATISLAVU v rámci, ktorého sme v minulosti zrenovovali Veľkú závojovú fontánu v Ružinove, podchod pod Staromestskou ulicou a zastávku Zochova. V blízkej budúcnosti plánujeme v rámci projektu PRE BRATISLAVU zrevitalizovať zeleň pri zastávke Zochova,“ informuje hovorkyňa J&T Real Estate Katarína Krajňáková.

Súčasťou výstavby WESTEND biznis zóny boli aj ďalšie významné investície do infraštruktúry a verejných priestorov. Spoločnosť J&T Real Estate vybudovala v lokalite nový kruhový objazd a čiastočne zrekonštruovala križovatku čím zabezpečila plynulé napojenie biznis zóny na Lamačskú cestu.

Biznis zóna WESTEND
WESTEND je nová biznis zóna na bratislavskej Patrónke, ktorá ponúka moderné kancelárie s dostatkom parkovacích miest. Svoje sídlo tu majú viaceré významné spoločnosti ako SIEMENS s.r.o., Generali Slovensko poisťovňa, a.s. alebo najnovšie aj IBM International Services Centre s.r.o. Prirodzenou dominantou lokality sú 17-poschodový Westend Square a 18-poschodový Westend Tower. Komplex dopĺňajú nižšie objekty ako je Westend Point a Westend Court. Plánovaná je výstavba administratívneho komplexu Westend Plazza.

Profil J&T REAL ESTATE
Spoločnosť J&T REAL ESTATE patrí s viac ako osemnástimi rokmi skúseností medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL ESTATE zahŕňa realizáciu kancelárskych (245,000 m2), rezidenčných (200,000 m2), maloobchodných (30,000 m2) ako aj logistických a priemyselných projektov (180,000 m2). Medzi významné skúsenosti patria zákazky v rámci hotelierstva a rozvoja cestovného ruchu (100,000 m2). Svoje aktivity rozvíja J&T REAL ESTATE aj na českom realitnom trhu a v Rusku.

Najvýznamnejšie projekty J&T REAL ESTATE:
River Park (Bratislava), Panorama City (Bratislava), Zuckermandel (Bratislava), Kadashevskaya Naberezhnaya (Moskva), Rezidencie Karloveské Rameno (Bratislava), Zelené Terasy Devín (Bratislava), Rezidencie Jeseniova (Praha), Rezidencie Kampa (Praha), Westend Square (Bratislava), Westend Gate (Bratislava), Prosek Point (Praha), Grandhotel Kempinski High Tatras (Štrbské pleso), Kempinski Hotel River Park (Bratislava), Hotel Baltchug Kempinski Moscow (Moskva), Logistický park PSA Peugeot Citroën (Trnava), Logistický park Volkswagen DNV (Bratislava)

www.jtre.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slnečnice odmenia obyvateľov i kupujúcich tisícmi eur 2024: Legendy 90tok už po tretíkrát v Nitre!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.