Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júla 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

J&T REAL ESTATE začína s výstavbou Panorama Busines III.

Nová administratíva od developera J&T REAL ESTATE, a.s. vyrastie na križovatke Landererovej a Košickej ulice pri výjazde na Most Apollo. Budova dosiahne výšku 15 nadzemných podlaží, poskytne 22 000 metrov štvorcových administratívnej a obchodnej plochy s 380 parkovacími miestami. Vysoko funkčné, flexibilné kancelárske priestory najvyššieho štandardu A budú spĺňať všetky medzinárodné kritériá a nájomcom ponúknu kompletné služby biznis centra. Projekt bude certifikovaný podľa štandardov Leed v kategórii Gold.

Strategickou výhodou administratívneho komplexu Panorama Business III je výborná poloha, ktorá využíva dostupnosť mestskej a prímestskej hromadnej dopravy s priamym napojením na diaľnicu a celé mesto. V rámci projektu sa vybuduje tiež nová cyklotrasa, ktorá prepojí Košickú ulicu s rušnou nábrežnou cyklotrasou. Objekt je pokračovaním dostavby rastúcej zóny Panorama City situovanej na nábreží Dunaja v blízkosti nákupného centra Eurovea. Práve táto kombinácia a tento priestor vytvárajú plnohodnotné polyfunkčné prostredie určené na celodenné využitie obyvateľmi, zamestnancami kancelárií ako aj návštevníkmi mesta v rozširujúcom sa bratislavskom centre.

Hlavný vstup bude spolu s obchodnou pasážou z Landererovej ulice. Dotvorí tak uličný priestor a bude pokračovať v logickej línii s novostavbou rezidenčných veží Panorama City. Architektonický výraz budovy je založený na jednoduchosti pôdorysného aj objemového tvaru a ponúkne zaujímavú formu stvárnenia fasády. Administratívna časť je tvorená dvomi symetrickými, prelínajúcimi sa objektmi obdĺžnikového tvaru. Východná časť bude mať 8 a západná 11 poschodí administratívy.

Ukončenie výstavby administratívneho komplexu Panorama Business III je naplánované na prvý polrok roku 2018.

Viac informácii nájdete na webovej stránke www.panoramaoffice.sk.

Profil J&T REAL ESTATE, a.s.

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí s viac ako osemnástimi rokmi skúseností medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL ESTATE, a.s. zahŕňa realizáciu kancelárskych(245,000 m2), rezidenčných (200,000 m2), maloobchodných (30,000 m2) ako aj logistických a priemyselných projektov (180,000 m2). Medzi významné skúsenosti patria zákazky v rámci hotelierstva a rozvoja cestovného ruchu (100,000 m2). Svoje aktivity rozvíja J&T REAL ESTATE, a.s. aj na českom realitnom trhu a v Rusku.

Najvýznamnejšie projekty J&T REAL ESTATE:

River Park (Bratislava), Panorama City (Bratislava), Zuckermandel (Bratislava), Kadashevskaya Naberezhnaya (Moskva), Rezidencie Karloveské Rameno (Bratislava), Zelené Terasy Devín (Bratislava), Rezidencie Jeseniova (Praha), Rezidencie Kampa (Praha), Westend Square (Bratislava), Westend Gate (Bratislava), Prosek Point (Praha), Grandhotel Kempinski High Tatras (Štrbské pleso), Kempinski Hotel River Park (Bratislava), Hotel Baltchug Kempinski Moscow (Moskva), Logistický park PSA Peugeot Citroën (Trnava), Logistický park Volkswagen DNV (Bratislava)

www.jtre.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Vzorové byty prestížneho projektu Ovocné sady v Bratislave sú vybavené spotrebičmi Gorenje a Hisense Kníhkupkyňa z Paríža. Žena, ktorá zmenila svet literatúry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.