Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. apríla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Jokerové šťastie sa usmialo na ďalšieho hráča

BRATISLAVA 26. apríla – Ubehli iba tri dni a lotériová spoločnosť TIPOS eviduje ďalší jackpot, ktorý padol v hre JOKER. „Výhru 13 889,65 eur si bude môcť na svoje konto pripísať hráč, ktorý si v Trnavskom kraji podal stávku v hre LOTO a zvolil si aj možnosť zahrať si doplnkovú hru JOKER. Ide už o siedmy tohtoročný jokerový jackpot,“ informoval hovorca národnej lotériovej spoločnosti TIPOS, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že v apríli doteraz padol jackpot v hre JOKER až štyrikrát.

Hra JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii LOTO. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,35 eura.

Vo februári roku 2012 padla v hre JOKER rekordná výhra 203 709,41 eura. Vyhral ju hráč, ktorý uzatvoril lotovú stávku s doplnkovou hrou v Nitrianskom kraji. Podať si tip v hre LOTO spolu s doplnkovou hrou JOKER sa teda naozaj oplatí.

Tento týždeň si môžu hráči zahrať v hre LOTO o neuveriteľné výhry. V prvom ťahu je aktuálny jackpot vo výške 2 371 469,19 eura, v druhom ťahu hry sa hrá o 300 tisíc eur. „Šancu vyhrať vyše dvojmiliónový jackpot v hre LOTO majú hráči už v nedeľnom žrebovaní,“ skonštatoval Čépe.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku http://www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

V poslednom jokerovom žrebovaní padol jackpot Jackpot v hre JOKER potešil ďalšieho hráča

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.