Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. decembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

V poslednom jokerovom žrebovaní padol jackpot

BRATISLAVA 31. decembra – Nedeľné predsilvestrovské žrebovanie bolo posledným v roku 2012 pre číselné lotériové hry LOTO, LOTO 5 z 35 i pre doplnkovú hru JOKER. A práve v nej padol jackpot. „V poslednom tohtoročnom žrebovaní padol 16. jackpot v doplnkovej hre JOKER s hodnotou 52 562,32 eur,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Ako ďalej hovorca uviedol, víťazná stávka bola uzavretá v Trenčianskom kraji. „Šťastný hráč si priplatil doplnkovú hru JOKER k stávke v hre LOTO. Samotná lotová stávka bola uzavretá na štyri vlastné tipy na jedno žrebovanie. Za stávku zaplatil 3,15 eura,“ povedal Čépe.

Tento rok padlo v doplnkovej hre JOKER 16 jackpotov. „V rebríčku jokerových výhier kraľuje jackpot z 5. februára s hodnotou 203 709 eur. Druhé miesto patrí jackpotu s hodnotou 184 312 eur, ktorý padol prostredníctvom SMS správy 12. decembra. Na treťom mieste je výhra 156 343 eur z 29. júla,“ pripomenul Čépe. Dodal, že v priebehu roku 2012 padli ešte dva jokerové jackpoty vyššie ako 100 tisíc eur. Naopak, najmenšia výhra v prvom poradí doplnkovej hry mala hodnotu 11 777,38 eura. V jednom prípade, 4. apríla, si jokerový jackpot rozdelili dvaja hráči. „Každý si na svoje konto pripísal 27 457,59 eura,“ uviedol.

JOKER je doplnková hra k číselným lotériám LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

10 rokov Connected Biking s Bosch eBike Systems Trendy zákazníckej skúsenosti pomôžu maloobchodníkom čeliť rýchlym zmenám

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.