Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. apríla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Jackpot v hre JOKER potešil ďalšieho hráča

BRATISLAVA 23. apríla – Lotériová spoločnosť TIPOS po nedeľnom žrebovaní eviduje už šiesty jackpot, ktorý padol tento rok v hre JOKER. „Výhru 22 235,48 eur si bude môcť na svoje konto pripísať hráč, ktorý si v Banskobystrickom kraji podal stávku v hre LOTO a zvolil si aj možnosť zahrať si doplnkovú hru JOKER,“ informoval hovorca národnej lotériovej spoločnosti TIPOS, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že v apríli doteraz padli až tri jokerové jackpoty.

Hra JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii LOTO. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,35 eura.

Vo februári roku 2012 padla v hre JOKER rekordná výhra 203 709,41 eura. Vyhral ju hráč, ktorý uzatvoril lotovú stávku s doplnkovou hrou v Nitrianskom kraji. Podať si tip v hre LOTO spolu s doplnkovou hrou JOKER sa teda naozaj oplatí.

Teraz si môžu hráči zahrať v hre LOTO o neuveriteľné výhry. V prvom ťahu je aktuálny jackpot vo výške 2 307 752,36 eura, v druhom ťahu hry sa hrá o 300 tisíc eur. „Možno už po stredajšom žrebovaní pribudne nový milionár z radov hráčov,“ skonštatoval

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku http://www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Slováci sa môžu tešiť! Prichádza revolučná lotéria Ak nepadne 120-miliónový Eurojackpot v piatok, napätie v hre sa bude stupňovať. Aký bude ďalší postup?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.