Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. augusta 2017 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Jednu z prvých manažérok šťastia na Slovensku má Jenewein Group

BRATISLAVA 2. augusta 2017 – Jenewein Group a poradenské spoločnosti Amrop a Fipra v jej portfóliu spolu s analyticko-poradenským inštitútom Európske partnerstvo pre verejné stratégie (EPPP) dlhodobo a cielene vytvárajú priestor pre talentovaných ľudí. Okrem jedinečných zručností a vlastností je ich spoločnou ambíciou túžba úspešne a zmysluplne sa profesijne uplatniť a rásť spolu s renomovanými svetovými značkami. Vďaka rešpektovaniu princípov dobrej správy, spoločensky zodpovednému správaniu, nadšeniu pre inovácie a presadzovaniu najvyšších štandardov kvality celá skupina patrí k zamestnávateľom, ktorí si uvedomujú hodnotu a význam kvalitného ľudského kapitálu. Poznanie, že ľudia nie sú zdrojmi, ktoré možno nakúpiť, rešpektujeme nielen v poradenskej činnosti, ale aj pri vlastnom podnikaní.

V rámci pripravovaných zmien a inovácií v poradenskom portfóliu i organizačnej štruktúre sme ako jedni z prvých na Slovensku vytvorili pozíciu Happiness Manager. Z interných zdrojov ju od augusta 2017 zastáva Kristína Panušková. Okrem úloh Office Managera, ktoré má v zodpovednosti od roku 2015 a ktoré súvisia so zabezpečením plynulého chodu celej kancelárie, s administratívnou a organizačnou podporou manažmentu, komunikáciou s dodávateľmi a rôznymi inštitúciami a so získavaním podkladov nevyhnutných pri realizácii jednotlivých poradenských projektov, ako Happiness Manager vytvára priestor, čas a inšpiráciu na rôzne aktivity podporujúce nielen výkonnosť a efektívnosť, ale najmä kvalitu vzťahov v tíme, internú komunikáciu, pozitívne emócie, spokojnosť a spoločenskú i ľudskú zodpovednosť v súlade s firemnou kultúrou a spoločnými hodnotami.

Kristína je absolventkou Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave a Teologickej fakulty Trnavskej univerzity. Vďaka pozitívnemu životnému nastaveniu, prirodzenosti a tvorivosti dokáže byť užitočným medzičlánkom medzi svetom biznisu a nehmatateľnými, avšak pre dlhodobý úspech podstatnými záležitosťami, akými sú emócie, vzťahy, zodpovednosť, ocenenie či ľudské správanie.

Martin Krekáč

Chairman & Founding Partner, Jenewein Group

President, EPPP – European Public Policy Partnership

Kontakt:

Jana Hyžová

Media & Public Relations

Štefanovičova 12, 811 04 Bratislava

tel./fax: 02/5443 6001, 0904 159 473

hyzova@jeneweingroup.com, slovakia@jeneweingroup.com

www.jeneweingroup.comwww.eppp.sk

K téme

Čoho sa najviac obávame pri milovaní? Niektoré praktiky vás doslovne zaskočia Vzrušujúca a dobrodružná historická romanca Tajomné dedičstvo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.