Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Jedinečná zábava v pivovare Hurbanovo už o týždeň

BRATISLAVA 5. septembra – Deň plný zábavy, skvelého piva za bezkonkurenčné ceny a nevšedných zážitkov pre celé rodiny čaká návštevníkov pivovaru v Hurbanove počas Dňa otvorených dverí už budúcu sobotu 14. septembra 2013.

Deň otvorených dverí v pivovare odštartuje už o 10.00 hod. ráno prehliadkami pivovaru pod vedením samotných zamestnancov. Milovníci zlatého moku sa tak z úst tých najpovolanejších dozvedia všetko dôležité o tajomstve varenia ich obľúbeného nápoja. V rámci sprievodného programu si budú môcť vypočuť prednášku obchodného sládka Karola Franceho s veľavravným názvom „Abeceda pivára“, a od majstra čapovania Martina Meliša sa naučia ako načapovať dokonalý pohár piva Heineken.

Na DOD v Hurbanove si však na svoje prídu naozaj všetci – pivári aj nepivári, dospelí aj celé rodiny. Dospelí si vychutnajú rôzne druhy pív z portfólia HEINEKEN Slovensko za skvelú cenu, dozvedia sa o ňom mnoho zaujímavostí, a slovenskému pivu budú môcť dokonca zanechať svoj vlastný odkaz v špeciálnej kronike. Kronika slovenského piva začala napĺňať svoje stránky len na nedávnom 40. ročníku výstavy Agrokomplex Nitra a úplne prvý odkaz v nej zanechal dokonca sám Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek. V Kronike sa tak pivári nielen z Hurbanova pokúsia vytvoriť najdlhší odkaz slovenskému pivu. Novinkou počas DOD bude výstava zberateľov pivných suvenírov, ktorí sa pochvália podpivníkmi, zbierkou pohárov a plechoviek či historickými pivnými etiketami.

Program pre celú rodinu
Všetci milovníci dobrej zábavy sa môžu počas hudobného programu tešiť na svetoznámu slovenskú skupinu Peter Bič Project a rappera VEC, ale aj ďalšie hudobné formácie ako Medial Banana, Replay band, či ZBG. Podujatím a pripravenými súťažami bude návštevníkov sprevádzať obľúbený moderátor Tomaggio. Nielen najmladšie ročníky si zasa budú môcť okrem tradičných atrakcií vyskúšať prácu s hrnčiarskym kruhom, prácu s drôtom či výrobu sviečok, ale i poskytnutie prvej pomoci na resuscitačnej bábike. „Program v našej FUN zóne sme sa v tomto roku rozhodli obohatiť o aktivity grantistov komunitného programu Tu sme doma, prostredníctvom ktorého sa nám už niekoľko rokov darí skrášľovať mesto Hurbanovo. Podporené projekty či záujmové združenia sa tak aj touto cestou majú možnosť ďalej zviditeľniť,“ spresňuje manažérka korporátnych vzťahov spoločnosti HEINEKEN Slovensko Hana Šimková.

Zábava zodpovedne
Svoje miesto na podujatí bude mať aj v tomto roku IQ stan, kde si bude môcť každý vyskúšať špeciálne okuliare simulujúce hladinu alkoholu v krvi na úrovni 1,3 promile a otestovať s nimi zvládnutie jednoduchých úkonov. Skutočnú úroveň hladiny alkoholu v krvi budú dychovou skúškou u zabávajúcich sa preverovať IQ hliadky. „Uvedomujeme si riziká nezodpovednej konzumácie alkoholu, preto považujeme za samozrejmosť aj na našich podujatiach pripomínať všetkým túto dôležitú tému,“ dodáva H. Šimková.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V Dolnej Krupej pripravujú rozprávkový festival Na novej vyhliadke banskoštiavnickej Kalvárie pribudli ďalšie novinky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.