Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júna 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Jean-Claude Van Damme sa vracia na Slovensko

BRATISLAVA 21. júna – Pred rokom bol známy akčný hrdina po prvý krát na Slovensku. Slávnostne krstil novú expozíciu tradičných remesiel a liehovarníctva v obci Hniezdne na východnom Slovensku. Nie je tajomstvom, že mu Slovensko učarovalo. Obdivoval krásy Spiša a Vysokých Tatier a aj mladé Slovenky. Od Nestville Parku dostal prvý sud s prvou slovenskou whisky a aj pozvanie na ďalší rok. 29. júna sa koná opäť deň otvorených dverí v expozícií, kde má majster bojových umení opäť prísť, zúčastniť sa tohto dňa a odniesť si svoj sud s whisky. V týchto dňoch organizátori očakávajú podrobnosti k jeho opätovnej návšteve.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Tesco premení na expresy väčšinu predajní Žabka do polovice marca Vicepremiér Peter Kmec na ITAPA: Na pomoc Ukrajine sú vyčlenené veľké financie. Chceme ich získať

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.