Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. marca 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Jarný deň strieda PURný

BRATISLAVA 21. marca – Tohtoročná jar začína hneď dvakrát! V tesnom závese za prvým jarným dňom prichádza PURný deň a s ním aj veľkonočné upratovanie. Nechajte sa inšpirovať, upracte s ľahkosťou a dobre nakúpte. Od 21. do 23. marca zakúpite Pur Duo Power len za jedno euro.

Zahájte veľké upratovanie svojím kráľovstvom – kuchyňou
Upratovanie pred sviatkami nemusí byť vždy vyčerpávajúce a zdĺhavé. Kľúčom k úspechu je dobrý systém a kvalitné prípravky. Začnite napríklad vo svojom kráľovstve – kuchyni, a to bez záplavy zbytočných čistiacich prostriedkov. Čistý porcelán, voňavý a lesknúci sa riad. K tomu všetkému postačí jeden účinný prípravok na umývanie riadu – PUR Duo Power. Navyše, v rámci podujatia PURný deň ušetríte nielen čas, ale i cenné eurá do rodinnej pokladničky.

„Pre našich verných zákazníkov sme si v rámci tohtoročného jarného upratovania pripravili prekvapenie v podobe PURného dňa. V rámci tohto podujatia je možné zakúpiť Pur Duo Power za symbolické jedno euro. Cenová akcia platí počas celého víkendu, od 21. do 23. marca,“ informuje Jana Očadlíková, marketingová manažérka divízie pracích a čistiacich prostriedkov.

Nepremeškajte oficiálne zahájenie jari a jarného upratovania. Navštívte v čase akcie svoj obľúbený obchodný reťazec či supermarket a potešte svoju peňaženku výhodným nákupom. Cenové zvýhodnenie platí na všetky varianty Pur Duo Power (900ml a 750ml).

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Lákavé zľavy a bohatý program. Príďte si užiť jarný nákupný event Začínate s jarnou očistou? Pozor na extrémy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.