Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. augusta 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

InterStore Group spúšťa rezervačný portál na ubytovanie

BRATISLAVA 28. augusta – Portál je alternatívou na ponuky rekreačných zariadení prostredníctvom zľavových portálov, kde je poskytnutá zľava často na hranici únosnosti zo strany prevádzkovateľov. Reaguje na čoraz väčší záujem Slovákov i obyvateľov okolitých krajín o tuzemskú dovolenku, v prostredí hôr, wellnessu a historických pamiatok, na ktoré je Slovensko mimoriadne bohaté.

V ponuke nového webu je výhodné ubytovanie v hoteloch, apartmánoch, penziónoch a na chatách v Bratislave. Terchovej a okolí, Tatrách, na Liptove, Orave, Kysuciach, Donovaloch, v kúpeľných strediskách, blízkosti aquaparkov a historických pamiatok.

Rezervačný portál je spoločným projektom medzinárodnej siete e-shopov InterStore Group a spoločnosti SLOVAKIA ON-LINE, ktorá má bohaté skúsenosti v oblasti tuzemského cestovného ruchu a rezervačných systémov. Web je súčasťou e-shopov InterStore Group (InterStore.sk, Inter-Store.cz, InterStore.hu), na Slovensku bude dostupný na ubytovanie.interstore.sk, ale taktiež na samostatných doménach Ubytovanie-slovensko.sk, Lastminute-slovensko.sk a Firstminute-slovensko.sk.

Rekreačné zariadenia si môžu sami pridávať, modifikovať i zmazať svoje ponuky. Portál používa názvoslovie, na ktoré sú Slováci, Česi i Maďari zvyknutí zo štandardných letných dovolenkových prímorských pobytov. Verní zákazníci navyše získavajú bonus vo forme dodatočnej zľavy na pobyty.

„Doteraz na Slovensku chýbal portál sústreďujúci aktuálne mimoriadne ponuky domácich ubytovacích zariadení. Našim cieľom je dať domácim hoteliérom dobrý marketingovo-obchodný nástroj a používateľom hľadajúcim relax na Slovensku na jednom mieste tie najzaujímavejšie akcie, ktoré sú práve na trhu. S rozširujúcou sa krízou čoraz viac Slovákov objavuje krásy rodnej krajiny a uprednostňuje relax v tuzemskom prostredí pred tlačenicou pri mori,“ objasňuje manažér projektu Peter Papan.

„Práve segment domáceho ubytovania je značne rozdrobený, a preto sme videli priestor na rozšírenie našich aktivít práve tu. Navyše by sme radi využili okrem silnej domácej pozície taktiež naše stabilné postavenie v ČR a Maďarsku, odkiaľ smeruje na Slovensko veľký počet dovolenkárov na Slovensko,“ hovorí generálny riaditeľ InterStore Group Alexander Gramblička.

Do projektu sa zapojil aj prestížny štvorhviezdičkový Hotel Galileo na Donovaloch. „Hostia neprídu sami, marketing je dnes v hotelierstve jednou z kľúčových úloh. Zľavové portály sú tiež nástroj, ale tam pracujeme na hranici nákladov, niektoré prevádzky dokonca aj pod, takže tadiaľto cesta dlhodobého úspechu nevedie. Preto existenciu komplexného portálu, kde nie sú ubytovatelia tlačení do extrémne nízkych cien, možnosť okamžitej úpravy ponúk, so zabezpečením veľmi vysokej návštevnosti stránky, môže byť veľmi vhodným doplnkom marketingu získavania hostí, nielen zo Slovenska,“ zhodnotil generálny manažér Hotela Galileo Peter Straka.

O InterStore Group
InterStore Group zahŕňa skupinu internetový obchodov na Slovensku (InterStore.sk), v Maďarsku (InterStore.hu) a v ČR (Inter-Store.cz). Tieto eshopy okrem širokého portfólia produktov v až sedemnástich kategóriách (IT produkty, elektronika, auto-moto, oblečenie, knihy, domáce potreby, ale aj zájazdy, letenky, či potrava pre domáce zvieratá) ponúka nízke ceny, pohodlie bezpečného nákupu priamo z domu/práce, kvalitný zákaznícky servis (hotline, online poradenstvo), jednoduché platby, nákup na splátky a rýchlu dodávku tovaru. Samozrejmosťou je štandardná dvojročná záruka na tovar a možnosť vrátiť nepoškodený a nepoužívaný tovar bez udania dôvodu do 7 dní.

InterStore Group odštartoval na Slovensku v roku 2006 s InterStore.sk, medziročne zaznamenáva viac ako 100-percentné nárasty ročných tržieb až na súčasných 15 miliónov eur.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

PR.Konektor expanduje, pripája EFCOM PR.Konektor expanduje, pripája EFCOM

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.