Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

InterStore Group rozširuje svoje aktivity v ČR

BRATISLAVA 7. júna – Zákazníci InterStore Group v ČR si tak budú môcť zakúpený tovar bezplatne vyzdvihnúť okrem vlastnej pobočky v Brne taktiež na dvoch odberných miestach v Prahe a po jednom v Brne, Ostrave a Hradci Králové. Tieto obchodné miesta prevádzkuje partnerská organizácia, pričom prevziať si tu budú môcť tovar s hmotnosťou do 15 kg. Zákazník si sám môže vybrať, na ktorej pobočke si želá vyzdvihnúť zásielku. Ťažší tovar bude aj naďalej k dispozícii na vlastnom odbernom mieste v Brne. Výhodou nových odberných miest je ľahká dopravná dostupnosť, dlhá otváracia doba (v pražskej pobočke dokonca i v sobotu), SMS a email notifikácia zákazníkovi pri naskladnení tovaru.

Samozrejme, zákazníci môžu aj naďalej využívať štandardné formy dodania tovaru (na dobierku kuriérom, komfortná doprava s vynáškou a rozbalením, pri tovare nad 5000 Kč je doprava úplne zdarma).

„Vďaka rozšíreniu počtu odberných miest budeme ešte bližšie zákazníkovi, čo nám umožňuje zintenzívniť naše aktivity v ČR,“ vyjadril sa Alexander Gramblička, generálny riaditeľ InterStore Group.

InterStore Group plánuje v blízkej dobe rozšíriť taktiež počet odberných miest na Slovensku, otvoriť filiálku v Maďarsku a následne exandovať na Balkán, kde je vo výhľade vstup na veľký rumunský trh.

O InterStore Group
InterStore Group zahŕňa skupinu internetový obchodov na Slovensku (InterStore.sk), v Maďarsku (InterStore.hu) a v ČR (Inter-Store.cz). Tieto eshopy okrem širokého portfólia produktov v až sedemnástich kategóriách (IT produkty, elektronika, auto-moto, oblečenie, knihy, domáce potreby, ale aj zájazdy, letenky, či potrava pre domáce zvieratá) ponúka nízke ceny, pohodlie bezpečného nákupu priamo z domu/práce, kvalitný zákaznícky servis (hotline, online poradenstvo), jednoduché platby, nákup na splátky a rýchlu dodávku tovaru. Samozrejmosťou je štandardná dvojročná záruka na tovar a možnosť vrátiť nepoškodený a nepoužívaný tovar bez udania dôvodu do 7 dní.

InterStore Group odštartoval na Slovensku v roku 2006 s InterStore.sk, medziročne zaznamenáva viac ako 100-percentné nárasty ročných tržieb až na súčasných 15 miliónov eur.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

PR.Konektor expanduje, pripája EFCOM PR.Konektor expanduje, pripája EFCOM

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.