Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Integer.pl spúšťa svoju prevádzku na Slovensku s Kauflandom

BRATISLAVA 29. novembra – Spustenie 24 nových easypack samoobslužných terminálov v Kauflandoch, bude sprevádzaných viacerými akciami, ktoré začali 24.novembra a budú pokračovať až do Vianoc

Najväčší súkromný poľský poštový operátor plánuje spustiť prevádzku 24 poštových terminálov pri nákupných domoch Kaufland na celom Slovensku. „V dnešnej dobe musia mať zákazníci všetko po ruke. Podľa skúseností z iných krajín, naši zákazníci vítajú možnosť vyzdvihnúť alebo poslať zásielku počas každodenných nákupov,“ hovorí Rafal Brzoska, CEO skupiny Integer.pl Group’s. Ako dodáva, ľudia tak už nemusia čakať v žiadnych radoch alebo sa ponáhľať na poštu, aby stihli otváracie hodiny.

Spolupráca s obchodmi Kaufland na Slovensku, je súčasťou investičného plánu Integer.pl. Poštové terminály pri Kauflandoch budú uvedené do plnej komerčnej prevádzky začiatkom roku a ich spustenie je podporené vianočnou kampaňou. Tá bola spustená 24.novembra v Kauflande v Bratislave a bude pokračovať v ďalších obchodoch Kaufland po celom Slovensku. Každý zákazník Kauflandu dostane špeciálny kód, vďaka ktorému bude môcť otvoriť poštovú schránku v terminále (balíkomate) a získať vianočný darček. „Promo akcia je zameraná na edukáciu potenciálnych zákazníkov, pričom im vysvetlí jednoduchý spôsob fungovania samoobslužných zásielkových terminálov, ako aj celý koncept,“ vysvetľuje Rafal Brzoska. EasyPack terminály fungujú 7 dní v týždni 24 hodín denne bez obmedzenia.

Integer.pl plánuje na Slovensku v rámci prvej fázy nainštalovať 50 easyPack terminálov. V auguste oznámil celoeurópsku investíciu 300 miliónov eur. Jej cieľom je expanzia a dobudovanie siete zásielkových terminálov. Na Slovensku je v súčasnosti nainštalovaných už 34 z nich a ďalších 16 bude nainštalovaných v priebehu najbližších dní. „V súčasnosti realizujeme integračnú fázu a analyzujeme výsledky. V nasledujúcich týždňoch bude spustená testovacia prevádzka a začiatkom roku kompletná komerčná prevádzka,“ vysvetľuje R. Brzoska.

Integer.pl je lídrom vo výrobe terminálov zameraných na manipuláciu so zásielkami a najväčší súkromný poštový operátor v Poľsku. Momentálne prevádzkuje sieť viac ako 600 zásielkových strojov v Poľsku, Rusku a na Ukrajine. Dohromady (vrátane súkromne vlastneného fondu v U.S. – Pine Bridge Investments) plánuje spoločnosť vytvoriť sieť 16 000 easyPack terminálov naprieč celou Európou, pričom plánuje v najbližších troch rokoch preinvestovať viac ako 300 miliónov eur. Integer.pl Group už uzatvorila kontrakty na dodávky easyPack zariadení do Saudskej Arábie, Čile, Cypru, Španielska, Írska, Litvy, Lotyšska a Estónska.

O easyPacku
Sieť easyPack terminálov je druhou najväčšou sieťou tohto druhu na svete. Ide o jedinečné inovatívne riešenie na Slovensku, ktoré umožňuje rýchle a bezpečné posielanie a zber zásielok aj mimo bežných stránkových hodín, sedem dní v týždni, bez čakania v radoch a na vhodne vytipovaných lokalitách. EasyPack šetrí čas a znižuje náklady. Terminály sú vhodne umiestnené pri nákupných či obchodných centrách. Toto riešenie zabezpečí, že už nie je potrebné čakať doma na kuriéra. Namiesto toho sa zákazník s pomocou sms a email notifikácie rozhodne, či vyberie svoje zásielky cestou do práce, z práce, počas obednej prestávky, prípadne kedykoľvek sa mu to hodí.

Toto nové riešenie signifikantne podporuje dynamiku vývoja e-businessu, avšak jeho funkcionalita je veľmi oceňovaná aj spoločnosťami zapojenými do elektronického predaja. Možnosť doručenia easyPackom je momentálne ponúkaná viac ako 3000 internetovými obchodmi a viac ako 10 000 predajcov využíva ich služby. Táto služba je tiež využívaná spoločnosťami z MLM sektora.

easyPack terminály garantujú rýchle a bezpečné online nakupovanie. Sú skvelým riešením pre internetové obchody, pretože:

• Sú prístupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni
• Skoro každá zásielka (98%) poslaná cez easyPack je pripravená na odber na ďalší deň
• Viac ako polovica zákazníkov (59%) obdrží svoje zásielky v rámci šiestich hodín od obdŕžania sms informujúcej ich o jej doručení do easyPack terminálu
• 74% zákazníkov používajúcich náš kuriérsky servis považujú easyPack za najatraktívnejšiu kuriérsku službu

Ďalšie informácie o skupine Integer.pl sú dostupné na : www.postomaty.sk, www.easypack24.pl, www.integer.pl, www.inpost.pl a www.paczkomaty.pl taktiež na našom blogu: http://blog.inpost.pl/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Pomôžte zlepšiť život na Slovensku, Tesco podporí až 231 lokálnych projektov sumou 170-tisíc eur Pacienti s klinickým syndrómom chronického srdcového zlyhávania nebudú musieť ostávať v nemocniciach. Pomôcť im má pilotný projekt tele-monitoringu od Union zdravotnej poisťovne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.