Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. júla 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Inšpirujte sa sladkými radami Adriany Polákovej

Portál www.kuchynalidla.sk sa zaodel do nového šatu, pribudli Sladké rady Adriany Polákovej

Obľúbený internetový portál (nielen) o varení a pečení www.kuchynalidla.sk sa rozšíril o novú sekciu, v Lidl Cukrárni odteraz nájdete Sladké rady. Vďaka spoľahlivým tipom a trikom Adriany Polákovej sa vaše koláče vždy podaria.

Vďaka videám a fotopostupom zvládne cukrárske umenie na jednotku naozaj každý. Adrianine tipy a triky sú rozdelené do troch prehľadných kategórií – Cukrárske rady pre začiatočníkov, Zdobenie dezertov, Cukrárska príručka. Inšpirujte sa Sladkými radami a potešte svojimi dezertmi oči i chuťové poháriky malých aj veľkých maškrtníkov. A čo je najlepšie, aj v Sladkých radách nájdete každý týždeň niečo nové! „Ak si teraz kliknete na Sladké rady, už nikdy nebudete mať obavy či kysnuté cesto nakysne, alebo sa dozviete ako si ľahko a jednoducho pomôcť pri plnení cukrárskeho vrecka, a nájdete tu aj rady ako si pripraviť čokoládové ozdoby… Všetko je to pekne vysvetlené vo videopostupoch. A odteraz bude pečenie ešte ľahšie a zábavnejšie,“ uviedla známa moderátorka Adriana Poláková.

Do nového šatu sa zaodel aj celý portál kuchynalidla.sk. Jeden z najnavštevovanejších kulinárskych webov dostal celkom novú, sviežejšiu podobu. „Projekt Kuchyňa Lidla sme spustili už takmer pred troma rokmi a rýchlo si získal tisícky verných fanúšikov. Pravidelne ho rozširujeme o nové sekcie a teraz sme sa rozhodli návštevníkom ponúknuť aj modernejšiu podobu stránky,“ povedal Tomáš Bezák, PR manažér spoločnosti Lidl Slovenská republika, a dodal: „Popri Sladkých radách je najzaujímavejšou novinkou celkom nové vyhľadávanie receptov. Vďaka jednoduchému a prehľadnému systému si zo stoviek receptov vyberie naozaj každý – môžete si vyberať podľa typu kuchyne, surovín, náročnosti či času prípravy.

Kuchyňa Lidla vznikla na jeseň 2013, kedy sa začal súboj kulinárskych expertov, ktorý zmenil pohľad Slovákov a Čechov na varenie. K Marcelovi Ihnačákovi a Romanovi Paulusovi pribudla na jar 2014 sladká cukrárka Adriana Poláková. Portál www.kuchynalidla.sk však nie je len o varení a pečení, jeho súčasťou sú aj ďalšie kulinárske sekcie: Priamo z pece – kde nájdete všetko pečive, Lidl stánok – s bohatými informáciami o ovocí a zelenine, Grill & Fun – váš sprievodca grilovaním, Lidl vinotéka – so všetkým, čo potrebujete vedieť o víne.

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o spoločnosti Lidl Slovenská republika nájdete na sociálnych sieťach.
Facebook: https://www.facebook.com/lidlslovensko
Instagram: https://instagram.com/lidlsk/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-slovenská-republika-v-o-s-

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Naozaj ženy odpúšťajú viac? A prečo vôbec odpustiť tomu, čo vás zranil?! 6 najkrajších oblastí v Dolnom Rakúsku, do ktorých sa oplatí vyraziť na cyklistiku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.