Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. apríla 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

III. pilier od ING si môžete uzatvoriť aj vo VÚB banke

BRATISLAVA 29. apríla – Najnovšie si záujemcovia o sporenie v III. pilieri od spoločnosti ING Tatry-Sympatia môžu túto formu zabezpečenia sa na dôchodok uzatvoriť na každej pobočke VÚB banky. ING Tatry-Sympatia tak po dlhoročnej spolupráci s VÚB, ktorá je jej depozitárom, rozširuje strategickú kooperáciu s touto spoločnosťou.

Služba je určená predovšetkým pre tých, ktorí majú záujem o sporenie v III. pilieri vo fondoch ING Tatry-Sympatia, ale pred on-line uzatvorením zmluvy majú stále rešpekt a najbližšia pobočka ING nie je v ich blízkom okolí. Práve pre nich bude určite zaujímavá ponuka od VÚB, v rámci ktorej si túto formu sporenia na jeseň života budú môcť uzatvoriť v ktorejkoľvek pobočke banky. Klientsky servis bude naďalej poskytovať výlučne doplnková dôchodková spoločnosť, preto aj po uzatvorení si III. piliera na pobočke VÚB banky bude potrebné obrátiť sa s otázkami či dodatočnými požiadavkami vždy na pracovníkov ING Tatry-Sympatia, a to prostredníctvom Kontaktného centra alebo na ktorejkoľvek pobočke ING Tatry-Sympatia.

„Som veľmi rád, že Všeobecná úverová banka súhlasila so zaradením doplnkového dôchodkového sporenia od ING Tatry-Sympatia medzi svoje ponúkané produkty. Tento krok znamená posilnenie našej snahy byť ku klientom čo najbližšie,“ zhodnotil Juraj Dlhopolček, výkonný riaditeľ ING pre dôchodky a firemný obchod a ďalej dodal „Zároveň chcem uistiť našich súčasných aj budúcich klientov, že napriek rozširovaniu ponuky on-line produktov rozhodne nezabúdame ani na tých, ktorí naďalej uprednostňujú osobnú komunikáciu priamo na pobočke.“

ING Tatry-Sympatia, d.d.s, a.s., spoločnosť so 16 ročnou tradíciou, je lídrom tretieho piliera, predstavujúceho dobrovoľné, doplnkové dôchodkové sporenie. Rok 2012 bol pre ING Tatry-Sympatia mimoriadne úspešný, a to aj napriek tomu, že finančné trhy stále prechádzajú zložitou situáciou. Výnosy ING Tatry-Sympatia za rok 2012 dokonca patrili k najlepším na trhu doplnkového dôchodkového sporenia.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Tesco už po štvrtýkrát patrí medzi Najzamestnávateľov roka! Tesco investuje 22 miliónov eur: Kolegom a kolegyniam zvyšuje platy a prispeje na dôchodok

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.