Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. mája 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

iDEME OPIS 2014 o nových službách verejnej správy

BRATISLAVA 26. mája – Hlavnou témou konferencie iDEME OPIS 2014, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 19.júna 2014 v bratislavskom hoteli Bôrik, bude prezentácia nových elektronických služieb verejnej správy. Predstavené budú služby samosprávy, štátnej správy, ale aj v oblasti digitalizácie kultúrneho dedičstva. V prednáškach odznejú aj informácie o info-komunikačných témach v pripravených operačných programoch obdobia 2014-2020. V rámci predstavenia aktuálnych eGovernment trendov to budú napríklad témy „Citizen Intelligence = efektívna komunikácia verejnej správy s občanmi“ alebo „Aplikácia analytických nástrojov pre oblasť prevencie a detekcie podvodov“.

Významnú úlohu v prevencii ako i pri odhaľovaní podvodov zohráva dostupnosť dát, ich kvalita a schopnosť ich pretaviť do hodnotných a zmysluplných informácií, preto téme „Aplikácia analytických nástrojov pre oblasť prevencie a detekcie podvodov“ bude venovaný aj samostatný workshop pripravený v spolupráci s SAS Slovakia.

Záštitu nad konferenciou prevzal Úrad vlády SR a je spoluorganizovaná Riadiacim orgánom Operačného programu Informatizácia spoločnosti (RO OPIS). Partnermi konferencie iDEME OPIS 2014 sú spoločnosti SAS Slovakia a Sevitech, sponzormi CORAgeo, DATALAN, QBSW a S&T. Zaujímavé ukážky eGovernment technológií čakajú návštevníkov stánkov vystavovateľov, spoločnosti QEX a Národnej agentúry pre sieťové a elektronické služby (NASES). Mediálnymi a obsahovými partnermi podujatia sú Fórum pre komunikačné technológie (CTF), PROMOSPRAVY.SK, SITA, ÚZEMNÁ SAMOSPRÁVA a VÚS, n.o., Banská Bystrica.

Program konferencie iDEME OPIS 2014 a registračný formulár nájdete na stránke www.ideme.net.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

ITAPA Health Lounge 2024: O modernizácii zdravotníctva, inováciách a jasných procesoch UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.