Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. októbra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM Slovensko má nového obchodného riaditeľa

BRATISLAVA 2. októbra – Novým obchodným riaditeľom spoločnosti IBM Slovensko sa s účinnosťou od 1. októbra 2014 stáva Peter Laco. Na post obchodného riaditeľa nastupuje po viac ako dvojročnom pôsobení na pozícii riaditeľa softvérovej divízie IBM Slovensko.

„Veľmi ma teší, že som dostal možnosť viesť obchodný tím spoločnosti IBM na Slovensku. Moje skúsenosti zo softvérom by som rád uplatnil pri komplexných riešeniach IBM postavených na výkonnej infraštruktúre, podporujúcej vlastnosti nášho softvéru. Viac chcem vyťažiť aj z našich bohatých znalostí v oblasti služieb. Je to pre mňa veľká výzva a zároveň aj záväzok. IBM má vo svojom portfóliu množstvo unikátnych a inovatívnych riešení, ktoré sú zákazníkmi na trhu stále viac žiadané,“ hovorí Peter Laco, nový obchodný riaditeľ IBM Slovensko.

Peter Laco má za sebou bohaté manažérske skúsenosti z pôsobenia v spoločnosti KPMG Slovensko v rokoch 2002 až 2011. V spoločnosti IBM ďalej rozvíjal svoje obchodné a manažérske zručnosti pri získavaní nových zákazníkov jej softvérovej divízie. Je absolventom Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Titul MBA získal na Nottingham Trent University vo Veľkej Británii. Peter Laco je ženatý a má dve deti. Hovorí plynule anglicky a nemecky.

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Forbes zostavil rebríček najlepších zamestnávateľov na svete. Dominuje mu Samsung GLAMI trendy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.