Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. novembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Hviezdny ,,Sexi,, Silvester v AquaCity Poprad

BRATISLAVA 30. novembra – Najväčšia bazénová party na Slovensku je opäť tu. Rok 2013 sa v AquaCity Poprad privíta naozaj originálnym spôsobom na netradičnej bazénovej party, so začiatkom 31.12.2012 o 19.00 hod. v bazénoch Blue Sapphire.

Hviezdny,, Sexi,, Silvester, koncert slovenskej hviezdy Michala Ega Straku s Dj Popperom, priamo v bazéne na špeciálnom pódiu, je určený pre všetkých, ktorých nebavia slávnostné plesy, alebo chatovačky.

Skutočný zážitok, s mottom „Žijeme len raz“ dotvorí vystúpenie tanečnej skupiny Hustle Dance Group, party s DJ Aqua, úplne nová 3D laser show s hudobným mixom slovenských top umelcov, ohňové a snehové efekty.

Nadupaný program dopĺňa zábavný animačný program s moderátorom, súťaže, tombola s hodnotnými cenami, silvestrovská dražba, a horúce Love drinky.

Pozvánka platí aj do VIP zóny, kde budú mať návštevníci zabezpečený kvalitný bufet vo forme švédskych stolov, s rôznymi medzinárodnými špecialitami a welcome drinky. Sexxi party roka, ktorú treba zažiť na vlastnej koži.

Vstupenky sú v predaji cez Ticketportal, na Aqua pokladniach v AquaCity Poprad alebo cez internetový obchod Aquashop.

www.aquacity.sk

www.aquashop.aquacityresort.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

13. marca v bratislavskom MMC vystúpia The Pineapple Thief s Gavinom Harrisonom Zabávajte sa v Niké a získajte milióny nikov!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.