Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. novembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Hotel Jánošík vstúpil do zimy v módnych trendoch

BRATISLAVA 26. novembra – Hotel Jánošík**** v Liptovskom Mikuláši už piaty rok privítal prichádzajúcu zimu módnou prehliadkou. V polovici novembra hostil podujatie 5. Móda a štýl s vôňou gastronómie.

Podujatie 5. Móda a štýl s vôňou gastronómie je módna prehliadka slovenských návrhárov. Tradične sa koná na prelome jesene a zimy v hoteli Jánošík****. Tento rok si zaujímavé modely značiek Jillo, Stefano Pelliceria, kolekciu návrhárky Zuzany Bottkovej, módne trendy obchodov Granitti a Spicy Glam a hity značkovej optiky Milena pozrelo 140 hostí. Obohatením večera bolo hudobné vystúpenie muzikálového speváka Jána Slezáka a špeciálne gastronomické pochúťky.

Hotel Jánošík**** pravidelne prispieva do kultúrneho života Liptovského Mikuláša. V septembri tohto roku oživilo spojenie mesta s najznámejším slovenským zbojníkom a v priestoroch parku pred hotelom sprístupnilo tzv. Jánošíkovu šibenicu. Tá návštevníkom mesta pripomína zbojníkovu popravu z roku 1713.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Modrého anjela za najlepší hraný film 30. ročníka MFF Art Film získala emotívna sudánska dráma Zbohom, Júlia MFF Art Film bude aj ďalších 10 rokov v Košiciach

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.