Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. apríla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

HOMOLA TECH-SALÓN vrcholí

BRATISLAVA 25. apríla – Od 22. 04. 2013 prebieha v Bratislave novinka medzi plánovanými odbornými výstavami a veľtrhmi – HOMOLA TECH-SALÓN. Ide o špeciálnu akciu, ktorá je určená pre tých, ktorí sa zaujímajú o novinky v oblasti autoservisnej techniky. Podujatie zajtra vrcholí skutočne akčným programom!

Novinky v oblasti autoservisnej techniky
Na návštevníkov čaká najpresnejšia 3D geometria Beissbarth VAS 6767, servisný stroj Waeco ASC 5000 na klimatizácie na nové chladivo R1234yf, diagnostika Gutmann 66 s najnovším softvérom 1.42 v slovenčine či predstavenie sortimentu novej značky Giualiano. Účastníci majú tiež príležitosť vidieť predvedenie všetkých nainštalovaných výrobkov a spýtať sa na čokoľvek, čo ich zaujíma.

Elektrická formula, pretekársky NISSAN PATHFINDER a motokáry!
Na HOMOLA TECH-SALÓNE je na piatok pripravený aj skutočne bohatý akčný program. Pre návštevníkov bude k dispozícii pretekárska elektrická formula od STUBA Green Team, na ktorej si môžu otestovať svoje pretekárske zručnosti. Pripravený je aj NISSAN PATHFINDER z pretekov BUDAPEST – BAMAKO 2013 spoločne s jeho jazdcom, Matejom Knapekom. V areáli spoločnosti sú tiež k dispozícii Homola motokáry.

O HOMOLA TECH-SALÓNE 2013
HOMOLA TECH-SALÓN 2013 je prvý ročník takéhoto netradičného podujatia organizovaného na Slovensku. Podujatie je určené nielen majiteľom či zamestnancom autoservisov či pneuservisov, prevádzkovateľom STK či EK liniek, ale taktiež každému odborníkovi, ktorý pracuje s autoservisnou technikou a zaujíma sa o nové trendy z tejto oblasti. Organizátorom HOMOLA TECH-SALÓNU je spoločnosť Homola – autoservisná technika. Akcia trvá už len do zajtra, 26. apríla 2013, od 08.00 do 16.30 hod. v priestoroch spoločnosti na Krajnej ulici v Bratislave.

Viac na: http://www.homola.sk/homola-tech-salon-a457

Homola spol. s.r.o.
Homola spol. s.r.o. je stabilná slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Jej hlavnou činnosťou je predaj autoservisnej techniky a s tým súvisiace doplnkové služby. Predmetom predaja sú rôzne zariadenia, prístroje a náradia od veľkých strojov a technologických celkov, až po drobné náradie, špeciálne prípravky a náhradné diely. Spoločnosť neskôr pribrala do svojho portfólia aj činnosť kalibrácie dodávaných zariadení a prevádzkuje zbernú službu s následnou kalibráciou drobných neurčených meradiel v autoservisoch a garážach. Spoločnosť poskytuje aj školenia zákazníkov, pracovníkov servisov, dielní i študentov a učňov odborných škôl a učilíšť. Predajne má v Bratislave, Ružomberku a Košiciach. Pobočka v Bratislave sídli na Krajnej ul. 49.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Pandémia na Slovensku priniesla nižší rast nezamestnanosti ako v Čechách, avšak výraznejší pokles v HDP Terno už otvorilo sedem predajní po bývalej sieti Kačka. Prácu doteraz vrátilo späť 46 zamestnancom po skrachovanom reťazci

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.