Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. mája 2014 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

Hangouts s Ivanom Štefancom

BRATISLAVA 7. mája – V snahe prispieť k čo najväčšej informovanosti voličov pred májovými voľbami poslancov do Európskeho parlamentu, a tým pádom dosiahnuť pre Slovensko i materskú politickú stranu čo najlepší možný výsledok organizuje Ivan Štefanec, líder kandidátky za SDKÚ-DS, on-line diskusiu – prvý celoslovenský hangout.
„Už viac ako mesiac chodím v rámci predvolebnej Verím ľuďom tour po celom Slovensku, stretávam sa s rôznymi ľuďmi a rozprávam sa s nimi o tom, čo ich trápi, i o tom, ako im môžem pomôcť. Keďže sa nedá stretnúť s každým osobne, rozhodol som sa zorganizovať celoslovenskú on-line diskusiu, do ktorej sa môžu zapojiť všetci, čo majú záujem,“ povedal Ivan Štefanec. Aj táto aktivita je znamením, že má záujem o dialóg s voličmi, ktorý sa však neskončí volebným dňom, ale v prípade zvolenia za poslanca Európskeho parlamentu bude pokračovať počas celého volebného obdobia.
Ivan Štefanec sa od vstupu do politiky venuje európskym a ekonomickým témam, v ktorých hrá Európsky parlament čoraz dôležitejšiu úlohu. Ako dodáva, práve preto by bol rád v centre diania a pôsobil na mieste, kde má najväčšiu možnosť presadiť potrebné opatrenia vedúce k zlepšeniu podmienok slovenských občanov. „Chcem pomôcť Slovákom, aby mali viac pracovných príležitostí i lepšie možnosti pre vzdelávanie a aby vo všetkých oblastiach platili rovnaké pravidlá pre všetkých. Považujem za dôležité, aby som mohol pomôcť malým podnikateľom odstraňovať bariéry byrokracie a aby mali všetci aktívni ľudia viac priestoru na rozvoj. Slovensko je pre mňa domovom a miestom pre život, na ktorom mi najviac záleží. Ani v prípade úspechu vo voľbách sa zo svojej vlasti neplánujem odsťahovať, presne tak, ako som to neurobil ani vtedy, keď som študoval a pracoval v zahraničí. Uchádzam sa o dôveru ľudí v týchto voľbách práve preto, lebo mi záleží na vývoji a postavení Slovenska v spoločnom európskom dome,“ hovorí Ivan Štefanec. Využite príležitosť a spýtajte sa ho na čokoľvek, čo vás zaujíma v súvislosti s Európou a nadchádzajúcimi voľbami do Európskeho parlamentu.

Viac informácií a prihlásenie na:
www.ivanstefanec.sk

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Posledná rozlúčka s Ivanom Čarnogurským Industriálna Spilka Offices je súčasťou Týždňa zelených budov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.