Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. apríla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Hamilton vybuduje miesta pre dobíjanie elektromobilov

BRATISLAVA 25. apríla – Developerská skupina Hamilton Group začne v Bratislave v najbližšom čase pripravovať špeciálne miesta pre dobíjanie akumulátorov elektromobilov. Firma začne vo svojom objekte CUBICON v Mlynskej doline a postupne by mali pribúdať miesta v nových a rekonštruovaných budovách.

„Rozhodli sme sa, že v podzemných garážach a parkovacích miestach, ktoré v Bratislave máme, respektíve ktoré vybudujeme v budúcnosti, budeme inštalovať niekoľko špeciálnych bodov, kde si budú môcť majitelia elektromobilov dobíjať svoje akumulátory“, povedal výkonný riaditeľ Hamilton Group na Slovensku Jeremy Cristau a dodal, že o tomto zámere už informovali primátora Bratislavy Milana Ftáčnika, ktorý to privítal.

Takéto body zatiaľ v Bratislave chýbajú a Jeremy Cristau vyslovil presvedčenie, že jeho príklad budú nasledovať aj iní developeri v meste.

„Myslím si, že v akejkoľvek modernej budove v meste, by dnes už takéto body nemali chýbať. Nejde o veľké investície, ale je to potrebné pre ďalší posun v kvalite života, ktorý je pre obyvateľov miest stále väčšou prioritou“, povedal Cristau.

JF Hamilton Group, ktorého centrála pre strednú Európu sa nachádza v Prahe, vlastní v Bratislave areál CUBICON (Galéria CUBICON, Rezidencia CUBICON), pozemky v Mlynskej doline a na Starohorskej ulici v centre Bratislavy a areál Cvernovky na Páričkovej ulici. Spoločnosť minulý rok prevzala všetky slovenské aktíva českej realitnej skupiny Sekyra Group.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Whirlpool Corporation urýchlil transformáciu portfólia Štartuje nová sezóna Formuly 1: Slováci favorizujú duo Verstappen, Hamilton!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.