Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Gigaset predstavuje inovatívne telefónne riešenia pre firmy

BRATISLAVA 30. novembra – Spoločnosť Gigaset Communications, líder na európskom trhu s DECT telefónmi, uvádza nové IP telefónne systémy a používateľsky pohodlné systémové telefóny v produktovej línii špeciálne vyvinutej pre potreby malých a stredne veľkých podnikov. Gigaset Communications využila svoje skúsenosti získané v pozícii lídra na trhu s telefónmi DECT v spotrebiteľskom segmente pri vývoji novej línie Gigaset pro pre profesionálnych používateľov.

Rada Gigaset pro ponúka produktovú líniu, ktorou reaguje na potreby malých a stredných podnikov. Portfólio Gigaset pro pozostáva z niekoľkých IP telefónnych systémov a IP systémových telefónov, ktoré každej spoločnosti ponúknu telekomunikačné riešenie vyhovujúce jej veľkosti. Séria pro založená na populárnom otvorenom štandarde SIP (Session Initiation Protocol) poskytuje ideálne telefónne riešenia pre samozamestnávateľov, malé a domáce kancelárie, malé firmy s najviac 15 zamestnancami až po spoločnosti, v ktorých pracuje 100 a viac zamestnancov.

Telefónny systém T300 PRO je určený pre najviac 15 zamestnancov, T500 PRO zahŕňa 10 používateľských licencií a možno ho rozšíriť na obsluhu až 100 používateľov. Spoločnosť Gigaset Communications sa zameriava na to, aby sa telefónne systémy konfigurovali čo najjednoduchšie, čo znamená že ich zapojenie a uvedenie do prevádzky u zákazníka je veľmi rýchle.

Jednoduché a intuitívne použitie je prvoradou prioritou dvoch systémových telefónov DE700 IP PRO a DE900 IP PRO, ktoré sú pripojiteľné na telefónne systémy. Po ich zapojení do firemnej siete sa nakonfigurujú prakticky úplne automaticky – správca často nemusí ani pohnúť prstom. Jednoduchý a prehľadný prístup k širokej palete telefónnych funkcií je dôležitý pre každodennú prácu. Menu s jednoduchou a logickou štruktúrou, prehľadne usporiadané tlačidlá zabezpečujúce rýchly prístup k najčastejšie používaným funkciám a ľahko čitateľný displej zvyšujú pohodlie pri každodennej komunikácii medzi zamestnancami.

Ikona kancelárie
Pri vývoji profesionálneho produktového radu spoločnosť Gigaset Communications nekládla veľký dôraz len na jednoduchosť použitia a širokú ponuku funkcií, ale aj na dizajn. Výsledkom je ich čierno-titánový povrch, ktorý lahodí oku, kamkoľvek telefón položíte.

Voľnosť pohybu
Bezdrôtové volanie na celom pozemku podniku: to je želanie malých a stredných podnikov, ktoré sa teraz môže naplniť vďaka viacbunkovému systému N720 DECT IP od spoločnosti Gigaset. Umožňuje vzájomné bezdrôtové prepojenie 20 DECT základňových staníc a ich úplne jednoduchú konfiguráciu, vďaka čomu môže byť až 100 zamestnancov mobilne dostupných na celom pozemku firmy.

Pokrytie technológiou DECT je rovnako flexibilné ako úsporné: „Naši zákazníci sa môžu oslobodiť od mobilnej siete,“ poznamenáva Eduard Schmidhofer, CEO Gigaset Communications Austria. Celkové riešenie je tiež flexibilné, pretože zariadenie N720 DECT IP možno bez problémov prepojiť s už existujúcim telefónnym systémom Gigaset. Zariadenie je typické svojou vysokou mierou kompatibility. Zákazníci si tak môžu vybrať, či chcú elegantné slúchadlo alebo také, ktoré je odolné voči nárazom a znečisteniu.

V spojení so zariadeniami Gigaset T300 a T500 navyše automatické nastavenie zabezpečí, že základňové stanice automaticky preberú potrebné údaje z telefónnych systémov hneď po ich pripojení.

Až tridsať hovorov súčasne
Systém ponúka pokrytie až pre 100 používateľov (klapiek) a umožňuje až 30 hovorov súčasne. Na každej z až 20 staníc môže v jednom momente prebiehať až osem hovorov. Ak sa používateľ počas telefonovania presúva, základňová stanica automaticky presunie hovor na ďalšiu základňovú stanicu bez toho, aby si to užívateľ vôbec všimol: „Každá stanica je inteligentná, takže vie určiť, ktorá z priľahlých staníc je úplne vyťažená a ktorá má voľné kapacity. Hovor sa presunie tam, kde sú voľné kapacity,“ vysvetľuje Eduard Schmidhofer.

Inštalácia DECT staníc je tiež jednoduchá: stačí ich pripevniť na stenu alebo strop v miestnosti a pripojiť sieťovým LAN káblom. Nie je potrebný samostatný kábel na napájanie. Viacbunkový systém N720 DECT IP využíva technológiu PoE (napájanie cez Ethernet), ktorá zabezpečuje odber veľmi nízkeho elektrické prúdu potrebného na prácu z dátovej siete.

Brilantný zvuk
High Definition Sound Performance (HSDP), technológia, ktorá umožňuje prenos hlasu vo vynikajúcej kvalite, je obzvlášť zaujímavá pre firemných zákazníkov. „Potrebujete len dva telefóny, ktoré podporujú túto funkciu, a IP pripojenie,“ hovorí Eduard Schmidhofer . Gigaset N720 DECT IP uľahčuje použitie HSDP prostredníctvom DECT a obsadí pri tom len jeden DECT kanál navyše. Systém beží v režime HDSP a súčasne zvláda až 30 HDSP spojení.

Tak ako všetky profesionálne produkty značky Gigaset, aj Gigaset N720 DECT IP a Gigaset N720 IP PRO možno zakúpiť u certifikovaných značkových predajcov. Cena Gigaset N720 DM PRO a Gigaset N720 IP PRO je 499,95 Eur bez DPH.

Ďalšie informácie o produktoch Gigaset získate na oficiálnych stránkach spoločnosti
http://gigaset.com/sk/sk/pages/index.html

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

KOOPERATIVA upozorňuje na nárast škôd spôsobených vodným živlom Užite si letné festivaly bez zápachu s Old Spice!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.