Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. júna 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Generálnym riaditeľom Cetelemu pre Slovensko sa stane Emmanuel Bourg

BRATISLAVA 12. júna – Emmanuel Bourg bude menovaný do funkcie generálneho riaditeľa a zároveň predsedu predstavenstva spoločnosti Cetelem Slovensko. Do funkcie nastúpi po potrebnom schválení Národnou bankou Slovenska a nahradí Petra Táča.

Emmanuel Bourg prichádza na Slovensko s 25-ročnými skúsenosťami, počas ktorých zastával manažérske funkcie v rámci skupiny BNP Paribas Personal Finance, aby ďalej staval na existujúcej úspešnej stratégii spoločnosti.
„Som rád, že svoje dlhoročné skúsenosti v rámci skupiny môžem teraz zúročiť práve na Slovensku. Verím, že sa mi podarí úspešne nadviazať na výsledky dosiahnuté v minulom období a budeme naďalej upevňovať silnú pozíciu na trhu“ povedal Bourg. Vďaka rozsiahlym skúsenostiam zo zahraničia bude pokračovať v upevňovaní pozície spoločnosti Cetelem ako poprednej spoločnosti na trhu spotrebiteľských úverov.

O spoločnosti
CETELEM SLOVENSKO a.s. je úverová spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2000. Poskytuje nákup na splátky, kreditné karty a osobné pôžičky, a to priamo, prostredníctvom obchodných partnerov, alebo internetu. Je členom silnej bankovej skupiny BNP Paribas.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Vedenie českého ASBIS-u preberá Andrej Buchamer AURES Holdings rozširuje vedenie, spoločným generálnym riaditeľom skupiny sa stal Petr Vaněček

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.