Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. septembra 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Fáranie predsedu vlády R. Fica do podzemia

BRATISLAVA 9. septembra – V sobotu 10. septembra sa uskutočnia regionálne oslavy Dňa baníkov v Handlovej.

Pri tejto príležitosti očakávame fáranie predsedu vlády Slovenskej republiky Roberta Fica do podzemia – do Bane Nováky s predpokladom fárania o 8.00 h.

V čase o 10.30 h je v Bani Nováky plánovaný krátky brífing pre novinárov.

Z bezpečnostných a kapacitných dôvodov žiadame novinárov o akreditáciu dňa 9. septembra 2016, najneskôr do 15. hodiny, mailom na adrese mpizova@hbp.sk, alebo telefonicky na č. t. 0918 777 002.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Letné autobusy v Banskobystrickom kraji prispejú k sezóne plnej zážitkov Letná potravinová zbierka v Tescu bude jednoduchšia: stačí naskenovať kupón

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.