Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. februára 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Fantastické: Lidl les už na méte 300 000 stromčekov!

BRATISLAVA 11. februára – Už tri roky pomáhame tatranským lesom opäť sa zazelenať. Vďaka nášmu spoločnému úsiliu sme doteraz vyčlenili prostriedky na výsadbu 300 000 stromčekov. V aktuálnej edícii kampane „Voda pre stromy“ s určitosťou prekonáme rekord spred roka. V predošlom ročníku sme sa Vašou zásluhou dostali na úroveň 100 000 sadeničiek. Rovnakú métu sme tentoraz zdolali viac ako šesť týždňov pred ukončením kampane. Až do 31. marca venujeme jeden cent za každú predanú 1,5 l fľašu minerálnej vody Saguaro na kúpu a výsadbu mladých stromčekov.

Pôsobenie prírodných živlov dokazuje, že Tatry potrebujú našu pomoc aj viac ako desať rokov po mimoriadne ničivej veternej kalamite. Ceníme si, že osud našich hôr Vám nie je ľahostajný. Pomáhajme spolu aj naďalej, aby sme našim deťom mohli ukázať les v takej podobe, ako sme ho poznali my.

Aktuálne informácie o projekte je možné nájsť na internetovej stránke www.lidl.sk či na oficiálnom facebookovom profile spoločnosti Lidl www.facebook.com/lidlslovensko.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Spartak Trnava preverí nový trávnik na Košickej futbalovej aréne. Fanúšikov čaká novinka Rekordná výhra vo Svete hier od Niké. Jeden z hráčov berie gigantických 1 850 000 €!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.