Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Exkluzívna fľaša Hubertu pre Lýdiu Eckhardt

BRATISLAVA 15. júna – Šumivé víno v sebe skrýva eleganciu a krásu, podnecuje fantáziu a inšpiruje nás. Spoločnosť Hubert J.E. sa preto celkom prirodzene rozhodla spojiť svoje šumivé vína s krásou a módou a už niekoľko rokov je partnerom známej slovenskej módnej návrhárky, Lýdie Eckhardt. Tento rok Lýdia Eckhardt oslávila krásne okrúhle 50. narodeniny. Pri tejto príležitosti pre ňu Hubert pripravil špeciálny darček – exkluzívnu tmavú fľašu so zlatým logom Hubert, pokrytú kryštálikmi a jemnými ornamentmi kvetov. Exkluzívnu fľašu sektu k okrúhlym narodeninám odovzdali Lýdii Eckhardt riaditelia spoločnosti Hubert J.E., pán Peter Krúpa a Miroslav Tkáč, na Dámskom Hubert clube v reštaurácii Molo v Bratislave.

Dámsky Hubert club je somelierske podujatie pre dámy, odborníčky aj laičky na tému šumivé víno, jeho vychutnanie a spojenie s gastronómiou, ktoré pravidelne organizuje spoločnosť Hubert J.E. Na clube sa zúčastňujú ženy z rôznych oblastí mediálneho, spoločenského, kultúrneho a profesionálneho života, ako napr. moderátorky Andrea Vadkerti, Karin Majtánová, Soňa Müllerová, Dagmar Dianová, herečka Judita Hansman, Lucia Hurajová, ale aj mnohé novinárky a manažérky.

Spoločnosť Hubert J.E. patrí medzi najvýznamnejších stredoeurópskych výrobcov kvalitných sektov, sýtených a tichých vín pre rôzne príležitosti. Spoločnosť ponúka široké portfólio produktov vysokej kvality a skvelej chuti, ktoré neustále inovuje a prispôsobuje požiadavkám doby a trhu. Hubert J.E. vyrába tradične známe a obľúbené značky ako Hubert Club, Hubert de Luxe, Hubert Grand, Hubert L´Original, Johann E. Hubert a City Sec a víno Svätopluk. Pod značkou dcérskej spoločnosti Vitis Pezinok zabezpečuje distribúciu produktov Karpatské Brandy Špeciál, Karpatské Brandy, Chateau Pezinok, Kláštorné a ďalšie. Spoločnosť okrem toho distribučne zastrešuje značky alkoholických nápojov Cinzano, Bohemia Sekt, Víno Mikulov, Habánske sklepy, Wodka Gorbatschow, Campari, Henkell Trocken, Söhnlein Brillant a Deinhard. Celkový odbyt spoločnosti za rok 2011 bol vyše 16,3 miliónov jednotkových fliaš, čo predstavuje nárast o viac ako 2 % oproti roku 2010.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Najúspešnejšia slovenská skupina všetkých čias v luxusnom komplete 29. ročník MFF Art Film Fest ide do finále

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.