Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. apríla 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Európske obchodné a investičné fórum iconvienna 2015

RATISLAVA 21. apríla – Európske obchodné a investičné fórum iconvienna 2015 sa uskutoční 22. až 24. apríla vo Viedni. Exkluzívne networkingové podujatie prebehne už po jedenásty krát a zameria sa tento raz na regionálnu spoluprácu východu a západu prostredníctvom inovácií a podnikania. iconvienna 2015 prebehne pod patronátom viedenského primátora Michaela Häupla.

22. apríla budú po druhý raz na podujatí diskutovať mladí podnikatelia zo strednej a východnej Európy na témy budúcnosti Európy z pohľadu vedy, inovácií a spolupráce. Ďalší deň je venovaný analýzam a diskusiám odborníkov z oblastí energetiky, dopravy, technológií, financií, výskumu ako aj expertov zo strednej a východnej Európy a USA o investičných stratégiách, inovatívnych projektoch a podnikateľských iniciatívach. Záverečný deň ponúka možnosť prezrieť si s odborným výkladom viedenskú hlavnú stanicu, ktorá je v súčasnosti považovaná za najväčší infraštrukturálny projekt Európy.

iconvienna 2015 je unikátnou platformou na nadviazanie obchodných kontaktov a výmenu know-how predstaviteľov z oblasti politiky a ekonomiky, medzinárodných expertov, manažérov a podnikateľov. Európske obchodné a investičné fórum sa uskutoční na pôde Viedenskej hospodárskej komory. Program a ďalšie informácie na www.icon-vienna.net.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Nová štúdia KPMG: Nelegálny trh s cigaretami v EÚ ďalej rastie, v značnej miere je ťahaný falzifikátmi vo Francúzsku Nový predseda predstavenstva Izraelskej obchodnej komory na Slovensku o jej najbližšom smerovaní

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.