Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. decembra 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Eurokľúče na 25 klientskych pracoviskách VšZP

BRATISLAVA 23. decembra – VšZP splnila svoj sľub, že do konca tohto roka nainštaluje vo svojich klientskych pracoviskách špeciálne zámky, do ktorých pasuje eurokľúč. Prvý takýto zámok inštalovala VšZP ešte začiatkom septembra, a to symbolicky, v sídle svojho ústredia na Mamateyovej ulici v Bratislave. K dnešnému dňu môžu vážne chorí pacienti použiť eurokľúč už na 25 klientskych pracoviskách najväčšej zdravotnej poisťovne. VšZP je prvou štátnou inštitúciou na Slovensku, ktorá na základe vzájomnej spolupráce s Asociáciou na ochranu práv pacientov v SR odborne a technicky podporila pilotný projekt implementácie Eurokľúča.

Eurokľúč je kompenzačná pomôcka, ktorá pacientom zabezpečuje jednoduchší prístup k bezbariérovým toaletám, výťahom a dvíhacím plošinám. „Je prirodzené, že nám záleží na skvalitňovaní života a služieb pre vážne chorých pacientov. Sme presvedčení, že sme podporili správnu vec a že svojim príkladom inšpirujeme aj ďalšie inštitúcie na Slovensku“ – hovorí predseda predstavenstva a generálny riaditeľ VšZP Ing. Marcel Forai, MPH.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

VšZP daruje pacientom ďalšie eurokľúče Proces vytvorenia jedného centrálneho depozitára na Slovensku ide do finále

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.