Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. októbra 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

ePobočka VšZP sa stala Projektom roka 2015

BRATISLAVA 22. októbra – Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., (VšZP) získala včera historický úspech vo svete projektového manažmentu a jej ePobočka sa stala Projektom roka 2015. Prestížne ocenenie, spojené s uznaním a rešpektom špecialistov v oblasti projektového riadenia, si zástupcovia VšZP slávnostne prevzali na včerajšej konferencii „Projektový manažment 2015“. V doterajšej deväťročnej histórii súťaže, ktorej vyhlasovateľom je Spoločnosť pre projektové riadenie a PMI Slovakia Chapter, v spolupráci s portálom efocus.sk, bol vôbec po prvý raz ocenený projekt organizácie s majetkovou účasťou štátu. Aj tento fakt potvrdzuje, že i VšZP, ako štátom vlastnená spoločnosť, môže byť rovnako inovatívna a úspešná pri riadení projektov, ako veľké korporácie, napríklad STEFE SK, a.s. alebo Slovak Telecom, ktoré sa zúčastnili súťaže so svojimi projektmi. VšZP aj týmto ocenením dokazuje, že vie aplikovať princípy projektového a procesného riadenia a efektívne využívať tieto nástroje na plnenie svojich strategických cieľov.

V tomto mesiaci je to už druhé významné ocenenie ePobočky. Neformálne združenie slovenských žurnalistov a členov profesijných združení v oblasti informačných technológií a telekomunikácií, jej udelilo ocenenie IT Projekt roka 2015. ePobočka teda získala ocenenie nielen z pohľadu riadenia, ale aj z pohľadu použitých moderných informačných technológií.

„Obidve prestížne ocenenia, i ďalšiu nomináciu, ktorá nás radí k najlepším, si vysoko vážim. Vidím za nimi nielen potvrdenie správnosti krokov, ktoré VšZP urobila v záujme zvyšovania kvality svojich služieb v posledných troch rokoch, ale aj kus poctivej práce našich zamestnancov, ktorí ju dokázali pretaviť do takéhoto úspechu“ – hovorí generálny riaditeľ VšZP Ing. Miroslav Vaďura, MPH.

ePobočka poskytuje on line služby pre všetkých klientov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, teda pre poistencov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti i zamestnávateľov. Jej služby v súčasnosti aktívne využíva približne 450 tisíc klientov, z toho viac ako polovicu tvoria poistenci a individuálni platitelia. Poistenci aktívne využívajú napríklad možnosť oznámiť VšZP zmenu svojich osobných údajov, elektronicky požiadať o nový preukaz poistenca, či prezerať si výpisy zo svojho osobného účtu poistenca, teda prehľady o navštívených lekároch, prehľady o doplatkoch za lieky a pod.

22.10.2015
Informovala: Petra Balážová, hovorkyňa

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

VšZP víťazom súťaže Cena ITAPA Prevencia pod kontrolu – novinka pre poistencov VšZP

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.