Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. septembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Enterprise Investors rozdala „Diamanty slovenského biznisu“

BRATISLAVA 19. septembra – Štvrtý ročník rebríčka „Diamanty slovenského biznisu“, hodnotiaceho dynamiku rastu slovenských firiem, ktorý organizuje biznis magazín Profit a spoločnosť Enterprise Investors, má svojich víťazov.

„Rebríček každoročne ponúka relevantný obraz o tom, ako si počínajú malé a stredné podniky a ako dynamicky rastú jednotlivé odvetvia a regióny na Slovensku. Kým veľké firmy sa v podobných súťažiach predbiehajú o víťazstvo, majiteľov malých a stredných podnikov treba k takémuto prístupu motivovať. Súťaž Diamanty slovenského biznisu zároveň prispieva aj k ochote firiem zverejňovať svoje hospodárske výsledky a úspechy“, zhodnotil Ivan Jakúbek, riaditeľ Enterprise Investors pre SR a ČR.

Najdynamickejšie rastúcou firmou západného Slovenska je spoločnosť Sygic, a.s. V rámci stredného Slovenska obsadila víťaznú priečku spoločnosť VUM, a.s., a najdynamickejšie rastúcou firmou východného Slovenska sa stala spoločnosť Montin s.r.o.

Štvrtý ročník súťaže priniesol aj novinku v podobe dvoch nových kategórií. Možnosť získať ocenenie tak dostali aj spoločnosti, ktoré sa nemuseli ocitnúť na čele rebríčka, ale vynikli v iných parametroch. Organizátori sa tento rok rozhodli poukázať na komunikáciu v online prostredí a dynamiku rastu počtu zamestnancov. V kategórii Najlepší online marketing si cenu odniesla spoločnosť Sygic, a.s. a za Najdynamickejší nárast zamestnancov bola ocenená spoločnosť TANGO LN, spol. s r.o. Spoločnosť Sygic, a.s. sa zároveň stala absolútnym diamantom večera, a teda najdynamickejšie rastúcou firmou Slovenska v segmente malých a stredných podnikov.

Do súťaže boli zaradené firmy založené najneskôr v roku 2008, dosahujúce ročné tržby od 2 do 20 mil. eur so zdravou mierou zadlženosti a ziskovým hospodárením prinajmenšom za ostatné dva roky. Spoločnosti boli vyhodnotené podľa dynamiky rastu tržieb a podľa výkonnosti v rokoch 2009 až 2011.Organizátormi ocenenia sú biznis magazín Profit a spoločnosť Enterprise Investors v spolupráci so spoločnosťou Coface Slovakia.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Dedičstvo ako kľúč k úspechu rodinných firiem Eviden predstavil portfólio riešení, ktoré umožnia využiť AI naplno

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.