Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Elektráreň Nováky pozýva na návštevu

BRATISLAVA 1. júna – Už túto sobotu, 2. júna 2012 elektráreň Nováky pozýva na šiesty ročník akcie Otvorená elektráreň. Slovenské elektrárne, člen skupiny Enel, pripravili pre návštevníkov popri exkurziách v elektrárni aj štadión plný atrakcií, súťaží, workshopov či kulinárskych špecialít.

Program sa začína o 10. hodine na futbalovom štadióne v Zemianskych Kostoľanoch slávnostným otvorením a prvými exkurziami do elektrárne. Od 10:30 do 16. hod čaká na návštevníkov zábava, súťaže, workshopy zamerané na tradičné remeslá, kultúrny program a dobré jedlo.

Dopoludnia vystúpia deti z neziskovej organizácie Spokojnosť, podporovanej programom Slovenských elektrární Energia pre život, a deti zo Základnej umeleckej školy v Bojniciach, ktoré SE podporujú v rámci programu Energia pre vzdelanie.

Po 11. hodine si zástupcovia Detského domova Hriňová a útulku pre ľudí bez domova a sociálne odkázaných Harmónia Prievidza prevezmú symbolické šeky ako ocenenie svojich projektov.

Špecialitou Otvorenej elektrárne v Novákoch bude hodinové cvičenie zumby, ktoré sa začne na poludnie. Pred 14. hodinou spríjemní popoludnie hudbou speváčka Laura Belicová, známa zo súťaže Slovensko má talent, a pred 15. hodinou finalista Superstar Michal Chrenko. Podujatím bude sprevádzať moderátor Alex Štefuca z rádia Viva.
Súbežne bude prebiehať bicyklová šou, na ktorej sa predvedú retrobicykle a malí aj veľkí si budú môcť vybicyklovať miešaný nápoj či pesničku.

Exkurzie budú prebiehať do 14 hod. V rámci prehliadky, ktorá bude viesť riadiacou miestnosťou – srdcom elektrárne, je pripravená aj prezentácia hasičskej techniky. V prípade záujmu sa treba minimálne deň vopred prihlásiť na adrese barbora.rumpli@enel.com a poslať na uvedenú adresu svoje meno, priezvisko, adresu a dátum narodenia.

Otvorená elektráreň, ktorá minulý rok prilákala 1400 návštevníkov, je ideálny tip na sobotný rodinný výlet. Autobusovú dopravu pre obyvateľov z obcí regiónu zabezpečia Slovenské elektrárne špeciálnymi autobusovými linkami, ktoré štartujú z Hornej vsi, z Prievidze, z Opatoviec a z Nitrianskeho Rudna a po ceste do Zemianskych Kostolian sa zastavujú v obciach. Viac informácií na plagátoch.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slovenský projekt InoCloud pomôže digitálnej transformácii Európy, hlási aj nové investície a personálne zmeny FUERGY prináša novú energetickú službu. Firmy si ňou vedia prilepšiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.