Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. apríla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Dynamic Relations má dva shortlisty na EMEA SABRE AWARDS

BRATISLAVA 13. apríla – Agentúra Dynamic Relations 2000 získala s projektom komunikačnej stratégie direct banky ZUNO dva shortlisty v súťaži EMEA SABRE AWARDS. Projekt „Less Bank More Life: Spustenie novej direct banky ZUNO“ priniesol Dynamicu nominácie v dvoch hlavných oceneniach – Diamond a Gold.
V súťaži, ktorá oceňuje najlepšie PR projekty z regiónu Európy, Blízkeho východu a Afriky, boduje projekt ZUNO banky ako výnimočný úspech v reputačnom manažmente (Superior Achievement in Reputation Management) a ako jeden z najlepších v kategórii vytvárania imidžu firmy (Corporate Image). Projekt ZUNO riadila Silvia Kušnírová, Managing Partner agentúry, hlavným account managerom bola Nikola Jančovičová spolu s Ľubicou Škorvanekovou.
„Nová banka neprichádza ani každý deň, ani každý rok. Všetko nastavujete od nuly a predznamenávate tak charakter inštitúcie na dlhé obdobie vopred. V prípade ZUNO sme vsadili na moderný a priateľský imidž, ktorý je podporený jednoduchou a priamou komunikáciou, čo sa aj podarilo“, povedala Silvia Kušnírová.
„Každý vie, že direct banka je lacnejšia ako kamenná banka. Less Bank More Life k tomu pridáva fakt, že šetríte nielen peniaze, ale aj čas. Ten je niekedy drahší ako peniaze, a preto išlo o úspešnú kampaň“, dodal Karol Wolf, Executive Director a spolumajiteľ agentúry.
Aj vďaka tejto kampani sa z banky ZUNO stal úspešný hráč na trhu a líder v online bankingu. Slovenský komunikačný model bol čiastočne použitý aj pri spustení pobočky ZUNO v Českej republike.
Víťazi tohtoročných EMEA SABRE AWARDS budú vyhlásení na slávnostnej večeri, ktorá sa bude konať 31. mája 2012 v Bruseli.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Samsung predstavil nové modely FE. Zákazníkov potešia špičkové parametre za dostupnú cenu Aby nám platby kartou na dovolenke nespôsobili prievan v peňaženke

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.