Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. septembra 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Dynamic Relations je vo finále European Business Awards

BRATISLAVA 9. septembra – PR agentúra Dynamic Relations bude reprezentovať Slovensko, ako národný šampión v medzinárodnej súťaži European Business Awards (EBA). Informoval o tom generálny riaditeľ súťaže EBA Adrian Tripp. Agentúra uspela s projektom Národnej bločkovej lotérie, ktorý za posledné dva roky vyhral viacero prestížnych ocenení – naposledy v máji 2015 medzinárodnú cenu PR agentúr EMEA SABRE AWARDS.

„Toto je náš prvý úspech v súťaži European Business Awards, kde sme už pred dvoma rokmi skončili tesne pred finále. Dnes si teda to finále môžeme zahrať a veríme, že môžeme aj uspieť,“ povedal Managing Director Dynamic Relations 2000, Karol Wolf.

Agentúra musí teraz pripraviť prezentačné video ku projektu, ktoré bude súťažiť na európskej scéne o absolútne víťazstvo v kategórii Customer Focus. V prípade úspechu získa ako jedna z desiatich firiem v Európe cenu Ruban d´ Honneur. Hlasovanie prebieha online a o víťazoch rozhoduje odborná porota aj ľudia prihlásení na stránke www.businessawardseurope.com.

Minulý rok sa počas hlasovania o víťazovi tejto ceny pripojilo viac ako pol milióna unikátnych návštevníkov stránky z celého sveta. „Je to naozaj vynikajúci priestor pre globálnu prezentáciu našej práce,“ dodal na záver Karol Wolf.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Okolo Národného futbalového štadióna vznikla unikátna výstava fotografií Krajina víťazov Horúce novinky na slovenskom trhu: iPhone 12 Pro a Galaxy S20+. Pre ktorý sa rozhodnúť?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.