Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. júna 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Dve sestry a láska k jednému mužovi

BRATISLAVA 11. júna – Príbeh o láske, zrade, manipulácii a krivde medzi dvoma sestrami, ktoré rozdelila láska k jednému mužovi. Obľúbená autorka románov pre ženy Adriana Macháčová napísala nový román Hubertove ženy, ktorý má detektívnu zápletku a spolu s hrdinami sa budete snažiť rozlúsknuť tajomstvá dvoch rodín pomocou záhadného denníka…

O čom teda sú Hubertove ženy?
Už vieme, že Emu a Lýdiu rozdelila láska k jednému mužovi.
A ako to už chodí, ak vás zasiahne zrada na najcitlivejšom mieste a ešte od najbližšej osoby, pretrhne sa aj to najpevnejšie – pokrvné – puto.
Vášeň a pomsta v tomto príbehu naozaj zničia takmer každého, kto prestane vnímať svet čistými očami a neskazeným srdcom.
Ale aký je Hubert naozaj a kto koho v skutočnosti zradil?

Aj novinka Hubertove ženy vznikla na základe Adrianinho pozorovania ľudí a početných zápiskov. „Veľmi rada pozorujem ľudí a stále si niečo zapisujem. Viem, že to nie je originálna metóda, ale ak chcete písať, tak je to výborná pomôcka. A keď začnem písať, tak píšem každý deň. A musím mať naozaj pokoj, pretože sa potrebujem prenášať do deja a do pocitov svojich postáv,“ prezradila Adriana Macháčová.

Knihu Hubertove ženy pokrstili v utorok v bratislavskom kníhkupectve.
Pozrite si VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=4lpBu6yROWo

Začítajte sa do novinky Hubertove ženy.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

MetLife predstavil životné poistenie pre pokojný život Life 50+ Niečo výnimočné na sviatočný stôl aj pivný darček

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.