Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. apríla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

DSV rastie na Slovensku

BRATISLAVA 8. apríla – Spoločnosť DSV Slovakia pokračuje v raste aj napriek zložitej hospodárskej situácii v Európe. Otvorili sme nový sklad s rozlohou 12 500 m2 v priestoroch Prologis Park v Senci. Vytváraním nových pracovných miest pomáhame zlepšeniu zamestnanosti a posilňujeme svoju pozíciu na trhu logistických služieb.

Výhodná pozícia vedľa diaľnice D1 v blízkosti hlavného mesta prispeje k zlepšeniu služieb prekládkových a zberných zásielok. Rýchlosť a flexibilitu umožní veľká plocha crossdocku o ploche 2 400 m2, 20 rámp, z toho 2 drive-in rampy vhodné aj pre kamióny. Samozrejmosťou je skenovanie zásielok, moderné informačné a bezpečnostné technológie a neustále zvyšovanie kvality servisu. Denné odchody zberných liniek do európskych štátov spolu s 24 hodinovou vnútroštátnou distribúciou umožňujú DSV Slovakia poskytovať svojim zákazníkom rýchle doručovanie zásielok.

Časť nového skladu je pripravená aj na skladovanie nebezpečných látok. DSV tak rozširuje svoje kapacity a upevňuje svoje meno ako poskytovateľa logistiky nebezpečného tovaru.

Ďalšie informácie nájdete na www.dsv.com/sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

P3 na Slovensku v roku 2023: Investície do inovácií a dlhodobé vzťahy s nájomcami Logistický park v Senci posilňuje portfólio a postavenie P3 na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.