Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. apríla 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Druhý ročník projektu Schauma škôlkam

BRATISLAVA 27. apríla – Spoločnosť Henkel Slovensko prostredníctvom značky vlasovej starostlivosti Schauma organizuje v spolupráci s detským časopisom Šikovníček aj tento rok kreatívnu súťaž pod názvom „Schauma škôlkam“. Ide o projekt, v ktorom deti z materských škôl tvoria umelecké diela na vypísanú tému. Témou tohtoročného projektu je „Rozprávková olympiáda“. Hodnotiacimi kritériami detských výkresov je hlavne kreativita a originalita. Účelom projektu je podporiť rozvoj materských škôl, ale aj zapojiť deti, rodičov a zamestnancov materských škôl do kreatívnej činnosti.
Do súťaže sa môžu zapojiť všetky štátne materské školy, a to tak, že vyplnia online registračný formulár, ktorý sa nachádza na stránke www.schaumaskolkam.sk. Prvých 200 materských škôl, ktoré sa do projektu zaregistrujú, získa navyše „rýchlostnú prémiu“ v podobe darčekového balíčka od spoločnosti Henkel Slovensko a vydavateľstva Versa Media.
Motiváciou pre všetky materské školy je hlavná výhra súťaže v podobe finančnej odmeny vo výške 3.000 €. Tieto finančné prostriedky je možné využiť výhradne na účely rozvoja materskej školy.
Okrem hlavnej ceny budú škôlky súťažiť aj o ďalších 70 hodnotných cien (balíčky výrobkov firmy Henkel v hodnote 100 € a predplatné časopisu Šikovníček). Po skončení súťaže budú všetky súťažné výkresy uverejnené na stránke www.schaumaskolkam.sk.
Víťazom prvého ročníka projektu Schauma škôlkam sa stala MŠ M. R. Štefánika v Detve. „Máme krásne šatne, nový nábytok v triede, nové Lego, skladačky, edukačné programy na PC, či hry na rozvoj myslenia. Maľujte so Schaumou aj Vy a možno práve Vám pomôžu vynoviť si Vašu škôlku“, odkazuje Henrieta Ľuptáková, zástupkyňa riaditeľky, MŠ M.R. Štefánika v Detve.
Víťaznú kresbu minuloročného projektu Schauma škôlkam, ako aj všetky ostatné kresby si môžete pozrieť na stránke www.schaumaskolkam.sk. Na tejto stránke nájdete aj podrobné informácie a pravidlá projektu Schauma

www.henkel.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Knižné novinky. 5 skvelých tipov pre mužov, ženy aj deti Zodpovedné spoločnosti rastú rýchlejšie. Na druhej strane nemusia byť dobre pripravené na vojnové konflikty

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.