Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Domy farieb – riešenia pre váš domov

BRATISLAVA 9. októbra – Rekonštrukcia bytu, prerábka kúpeľne, či nová maľovka môžu byť veľmi stresujúce. Vybrať a namiešať ten správy odtieň na stenu je často hotová misia. V predajniach farieb sa navyše môžete v ponuke stratiť. Aby vám uľahčila život, spoločnosť PPG Deco Slovakia prišla pred časom s novým konceptom v maloobchodnom podnikaní s farbami – s Domami farieb. Domy farieb splnia všetky vaše nároky v oblasti maľovania, nakúpite tu bez stresu a odborný personál vám ochotne poradí.

V prípade, že si chcete vybrať vhodný odtieň farby bez stresu a v profesionálnom prostredí, navštívte jeden z 26 Domov farieb, kde vám vyškolený personál poradí nielen s odtieňom, ale aj s druhom náteru, ktorý je pre vaše steny vhodný. Ak neviete nájsť ten „svoj“ odtieň v už namiešaných, hotových farbách, skúste si ho dať pripraviť na mieru. S dokonalou presnosťou si zákazníci môžu vybrať z až 2000 farebných odtieňov, ktoré vám môžu namiešať opakovane a v akomkoľvek množstve. Nemusíte sa báť, že ak kúpite farbu a nevystačí vám na celú plochu steny, nebudete vedieť zohnať rovnaký odtieň. Stačí si odložiť kód, ktorý pri kúpe farby dostanete a identickú farbu vám namiešajú kedykoľvek znova. Vďaka najmodernejším zariadeniam na tónovanie farieb a dlhým otváracím dobám nebudete musieť prerušiť prácu a na farbu čakať.

Navyše, nielen pre profesionálov v náteroch, ale aj pre domácich kutilov pripravujú pravidelne dvakrát do roka Domy farieb špeciálne Dni farieb, kde na záujemcov čakajú okrem zaujímavých zliav aj novinky zo sveta farieb a lákavé odmeny za nákupy.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Poisťujete nehnuteľnosť? Pýtajte sa na riziká a zmluvu pravidelne aktualizujte Investície v roku 2024? Odborníci odporúčajú okrem tradičných investícií sledovať aj nové príležitosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.