Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. augusta 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Dokonalé leňošenie podľa veku: Ktorý kúsok patrí do vášho interiéru?

BRATISLAVA 28. augusta 2017 – Vekom sa menia rôzne návyky, napríklad aj spôsob, ako chcete odpočívať. Zožeňte si taký kúsok, vďaka ktorému sa naučíte tú najťažšiu disciplínu – ničnerobenie. Láka vás zábava so spacím vakom? Alebo by ste radšej relaxovali v hojdacom kresle? Či chcete len trošku kľudu a nohy hore?

Z TOHOTO SI SADNETE NA ZADOK!Sedacie vaky jednoznačne patria do detskej izby. V jednej chvíli je z nich domček pre bábiky, aby sa vzápätí zmenil na skvelý bunker. Využité budú nielen na povaľovanie pri hrách na Playstatione, ale vhod prídu i v skúškovom období, kedy sa pri stole skrátka sedieť nedá.
„Ešte pred nákupom si dobre premyslite, ako budete sedací vak používať. To totiž rozhoduje o jeho tvare i materiáli na poťahy,“ upozorňuje Marienka z vyhľadávača nábytku Favi.sk: „Pokiaľ chcete vak používať aj na záhrade, nevyhnutne musí byť z nepremokavého materiálu, z nylonu alebo ekokože. Ak ste si vedomí, že vak budete používať len na sedenie, určite oceníte taký, ktorý je špeciálne vytvarovaný, trebárs v tvare hrušky alebo kresla.“

Má teda zmysel investovať do klasického vaku? „Klasický sedací vak sa bude najviac páčiť deťom a teenagerom, ktorí nepochybne vymyslia tisíc spôsobov, ako ho použiť,“ usmieva sa Marienka. Bodaj by nie! Na takomto vaku sa dá prevaľovať, gúľať a samozrejme aj stúliť sa či naopak preťahovať sa.

NERUŠIŤ, LEŇOŠÍMZatvoriť a zamknúť. Teraz potrebujete svoj vlastný kútik a chvíľku kľudu. Svoju polhodinku si zaslúži unavená mamička na materskej i ocko, ktorý prišiel uťahaný z roboty. Sú to práve pohodlné leňošky, ktoré jasne hovoria: „Tu je miesto iba pre jedného!“. Zatiaľ čo si čítate alebo na chvíľočku zavriete oči, podržia vám nohy a dovolia sa pohodlne oprieť.

Ten pocit isto dobre poznáte – je to ako natiahnuť sa pod slnečník pláži. Vytvarované leňošky sa hodia aj na terasu alebo na záhradu. Z takéhoto pohodlného poležkania sa človeku vôbec nechce vstávať.

V NAJLEPŠÍCH ROKOCHHojdacie kreslá nemusia ani zďaleka vyzerať ako tie z filmov pre pamätníkov. „Na Slovensku sa dá zohnať veľa krásnych hojdacích kresiel, nielen tie známe robustné drevené,“ je presvedčená Michaela z Favi.sk: „Vyberajte tak, aby sa hodili k štýlu vášho interiéru. Kreslá môžu byť aj kovové alebo plastové.“

Klasickému štýlu bude svedčať napríklad Milton. A do minimalistického interiéru? Tam zapadne trebárs hojdacie kreslo 366 Concept.

Ak ste už vo veku, kedy vám nohy neslúžia a so vstávaním zo stoličky či postele máte problémy, malo by mať vaše hojdacie kreslo určite pevné operadlá. Kreslo umiestnite tak akurát, aby ste z neho dobre videli na televízor a zároveň aby ste dočiahli na stolík. Lampana čítanie by pri takomto kresle chýbať určite nemala!
Hojdacie kreslo v žiadnom prípade nie je určené iba pre generáciu pamätníkov, určite sa doň zamilujú aj mladšie ročníky. Schválne niekedy sledujte, ako sa po dosadnutí začne každý húpať. U tohto typu nábytku vek prosto nehrá rolu.

K téme

Cestovatelia, pozor! Bratislavské letisko prináša ďalšiu luxusnú novinku Leto plné športu s televízormi Samsung s rozlíšením 8K

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.