Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. apríla 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Dobrá štvrť, dobrí susedia

BRATISLAVA 1. apríla – Vitajte v Záhradnom meste… v dobrej štvrti s dobrými susedmi

Záhradné vily sú moderné bytové domy so spoločnou záhradou a skrytou podzemnou garážou. Mysleli sme hlavne na rodiny s deťmi, ktoré budú v nových viladomoch bývať. Bezprostredné okolie Záhradných víl preto tvorí okrasná strešná záhrada – zelená strecha s lavičkami a detským ihriskom, ktorá pod svojou úrovňou ukrýva garáž. Vaše deti tak budú pred autami v bezpečí. Exkluzívny obytný komplex ZÁHRADNÉ MESTO je oddelený od ruchu a vysokých domov sídliska malopodlažnými obytnými súbormi VILLA RUSTICA a TARJANNE.

Vilové domy v zelených záhradách s výhľadom do prírody

Bývajte vo voňavej záhrade, s borovicovým lesom za oknami a panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty aj Devínsku Kobylu, ale predsa v zóne s plnohodnotnou občianskou vybavenosťou. Záhradné vily ponúkajú pohodlné mestské bývanie v skvelej lokalite, kde sa nachádzajú mnohé inštitúcie, štátne a zahraničné súkromné školy, futbalový a zimný štadión, kultúrny dom, kostoly, obchody a ďalšie služby. K už existujúcej sieti obchodov, pribudlo obchodné centrum BORY MALL, vzdialené len dve zastávky MHD.

Najbližšie do Rakúska

Okolo obytnej zóny ZÁHRADNÉ MESTO prechádzajú najbližšie spojenia z Bratislavy k našim južným susedom v Rakúsku – železničné spojenie do Viedne cez Marcheg a nový turistický most do Schlosshofu.

Bývanie pre rodinu za dostupné ceny

Byty sú vzhľadom na priaznivú cenu a lokalitu vhodné pre mladé rodiny. Dvojizbový byt je pri úrokovej sadzbe 2,2% dostupný už od 390 EUR mesačne*. Informujte sa čo najskôr a získajte teraz svoj byt so zvýhodnenou zálohou. Prvá časť kúpenej ceny je iba 15%. Zvyšok platby uhradíte až po kolaudácii.

Aktuálne sú v predaji dva z troch päťposchodových viladomov. Viladom 01 má aktuálne v ponuke 22 dvoj- až štvorizbových bytov a viladom 02 ponúka posledných 10 jedno- až päťizbových bytov. Najväčší pomer bytov tvoria dvoj- a trojizbové a byty. Výmery bytov sú prispôsobené aktuálnym potrebám a očakávaniam kupujúcich. Obytná plocha najmenšieho, jednoizbového bytu začína na 42 m2, pre náročnejších klientov je k dispozícii na rozlohu štedrý 5-izbový penthouse s 166 m2.

Chceli by ste viac informácií o projekte Záhradné vily?

Volajte na číslo 0901 758 415 alebo píšte e-maile info@villarustica.sk.

www.zahradnevily.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Čo rozhoduje pri nákupe nových módnych kúskov? Zmeny v nákupnom správaní Slovákov poznačila pandémia Podľa čoho si Slováci najčastejšie vyberajú knihy?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.