Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Dobrá knižnica je online knižnica …

BRATISLAVA 4. októbra – Milujeme vzdelávanie, preto robíme vo vydavateľstve. Milujeme novinky, inovácie, pokrokové riešenia a iné pohľady na veci. Preto pracujeme vo vydavateľstve Verlag Dashöfer. Milujeme hranice, ktoré sa prekračujú, pretože sa hľadajú cesty presahujúce dnešok a hľadiace do budúcnosti. Preto sa realizujeme na edukačnej pôde viac než 15 rokov.

Klasické tlačené knihy vytláčajú e-booky, dlhé hodiny strávené na seminároch a konferenciách strieda e-learning. Stačí si vybrať z online kurzov či online seminárov. Zatuchnuté a spomalené služby klasických knižníc nahradili tie online …
Vstúpte do virtuálneho sveta myšlienok, ktoré spolu súvisia, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú cieľ – vytvoriť a sprístupniť Vám miesto združujúce odborníkov, tvorcov legislatívy, priekopníkov v užitočných radách a množstvo príkladov z reálnej praxe a nášho každodenného profesionálneho

Online knižnice rovnajú sa plateným portálom. Ich obsah je tvorený s rovnakou zodpovednosťou, akú máte Vy voči verejným inštitúciám, obchodným partnerom či zamestnanom. Za ich obsahom si stojíme a garantujeme ich správnosť a aktuálnosť. Svedčia o tom mená autorov, ktoré v nás vyvolávajú obdiv, autoritu a rešpekt.
Presvedčte sa sami a vyberte si!
Vstúpte tu.

Prajeme všetko dobré

Team vydavateľstva Verlag Dashöfer

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

V Nitre vznikla prvá slovenská komandória Február: Čas prehodnotiť vplyv alkoholu a nezdravej stravy na vašu pečeň

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.